GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Yalova Özel Dedektiflik Hizmetleri

Marmara Bölgesi Yalova Özel Dedektiflik Hizmetleri

Özel dedektiflik büroları, esas olarak, kişi veya kuruluşların talepleri doğrultusunda, yasal bir dayanağı olan ve ahlaki açıdan uygun olan her türlü araştırma ve takip hizmetini vermektedir. Bu hizmetler herkese açık alanlarda yapılmak zorundadır. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da insanların özel yaşamlarına müdahale etmeden çalışmalarını yürütmektedir.

Marmara Bölgesinde, Marmara Denizi’nin güneydoğu kıyısında yer alan yeni illerimizden Yalova’da da özel dedektiflik hizmetleri rağbet görmektedir. Birçok özel dedektiflik takip ve araştırma hizmeti arasında öğrenci takibi, şehirde en fazla talep gören hizmetlerden biridir.

Kötü niyetli insanların nerede ne zaman insanların karşısına çıkacağı belli olmuyor. Özellike savunmasız durumdaki çocuklar için bu durum oldukça tehlike yaratıyor. Bu yüzden çocukların okul çıkışlarında nerelere gittikleri, kimlerle buluştukları, neler yaptıkları ve nasıl vakit geçirdikleri, anne ve babaları gerçekten endişelendiren sorulardır.

Bir yandan da bugünün sosyal koşulları ve çalışma stresi altında anne ve babaların bu tür takipleri ve araştırmaları yapmaları çok güç olmaktadır. Bu nedenle özel dedektiflik büroları önemli bir çözüm imkanı sunmaktadır. Bu sayede, çocukların tehlike içinde olup olmadıkları araştırılmakta, tehlike içindeki çocuklar için daha tehlike büyümeden önlem alma fırsatı yaratılmaktadır.

Yalova, 1995 yılında il olmuştur. Yüzölçümü bakımından ülkemizin en küçük ilidir. Şehirde etnik ve kültürel çeşitlilik dikkat çekiyor. Bu durum şehirde dil çeşitliliği de yaratıyor. Yalova’da Türkçeden başka Pomakça, Avarca, Çerkesçe, Lazca, Gürcüce, Kürtçe, Boşnakça ve Tatarca konuşan etnik gruplar bulunuyor.

Yalova’nın 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 227 bindir.
  • Şehrin nüfusu sürekli artış göstermektedir. 2014 yılında nüfus artış oranı yüzde 2.5 civarındadır.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 266’dür.
  • En kalabalık ilçeleri, Merkez (127 bin), Çiftlikköy (32 bin), Çınarcık (28 bin) ve Altınova (24 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 70’i Türk’tür. Bunların bir kısmı Balkan göçmeni, bir kısmı da yerli halktır. Halkın yüzde 20’si Gürcüler, Abhazlar, Çerkesler ve Hemşinliler meydana getiriyor. Yalova Doğu Karadeniz’den de göç almaktadır. Halkın gerisini ise ağırlıklı olarak Arnavutlar, Pomaklar, Boşnaklar ve Kürtler oluşturuyor.

 

Her ne nedenle olursa olsun, bir özel dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyulacak olursa, hemen şirketimize geliniz.

: