GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Tekirdağ Özel Dedektiflik Hizmetleri

Marmara Bölgesi Tekirdağ Özel Dedektiflik Hizmetleri

Genel olarak özel dedektiflik denilince herkesin aklına kişilerin takip edilmesi gelir. Bu belki de okunan kitaplarda, sinema filmlerinde veya dizilerde dedektiflik, daha çok bu yönü ile işlendiği içindir. Oysa özel dedektiflik, ticari ve yasal konularda uluslararası meslek standartlarına uygun şekilde ve etik kurallar çerçevesinde faaliyet gösterilen bir meslektir. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da bu mesleği hakkıyla yapmaya çalışmaktadır.

Marmara Bölgesi’nin batısında, Trakya topraklarında yer alan Tekirdağ’da da şirketimiz, kişi veya kuruluşların çeşitli özel dedektiflik veya özel araştırma hizmet beklentilerine cevap vermektedir. Bu hizmetlerden biri de araç takibidir.

Her ilimizde olduğu gibi Tekirdağ’da da oto hırsızlığı sık karşılan olaylardan biridir. Genel olarak araçları çalan kişiler, ya hepten parçalayarak bu parçaları satmakta, ya da aracın şasi numaralarını değiştirerek, masum kişilere satmaktadır. Her durumda aracı çalınan kişi de mağdur olmaktadır, bu aracı bilmeden alan kişi de. Ancak ne yazık ki bu yoldan para kazanmaya çalışan kötü niyetli kişiler çok fazla. Devlet polisi ile, jandarması ile çalınan araçları bulmaya çalışıyor ama her zaman başarılı oldukları da söylenemez.

Böyle durumlarda aracı çalınan kişiler, özel dedektiflik bürolarından hizmet almakta ve sonuç almaları daha çabuk olmaktadır.

Tekirdağ’ın güneyinde Marmara Denizi bulunuyor. Kuzeyinde ise Karadeniz’e çok kısa bir kıyısı var. Bir milyon yıl öncesinde bu topraklarda insanların yaşadıklarına dair bulgulara ratlanmış.

Tekirdağ’ın 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 907 bindir.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından beri düzenli olarak artmaktadır. 2014 yılında nüfus artış oranı yüzde 3’ün üzerindedir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 143’dür.
  • En kalabalık ilçeleri, Çorlu (236 bin), Süleymanpaşa (183 bin), Çerkezköy (123 bin) ve Kapaklı (92 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 80’i Türk’tür. Burası da mübadele döneminde ve sonrasında Balkanlar’dan gelen çok göçmen almıştır. Halkın yüzde 15’ini Pomaklar, Arnavutlar, Boşnaklar, Çingeneler, Gürcüler ve Çerkesler oluşturuyor. Kalanını ise Kürtler meydana getiriyor.

 

Araç takibi yaptırmak kadar, başka özel araştırma hizmetlerini de şirketimiz, deneyimli çalışanları ile hızla sonuçlandırmaktadır.