GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Kocaeli Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Marmara Bölgesi Kocaeli Özel Dedektiflik Hizmetleri

TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, faaliyete geçtiği günden beri, miras araştırması, velayet davası araştırması, evlilik öncesi araştırma, kayıp şahıs araştırması, e-posta araştırması, çocuk bakıcısı araştırması ve takibi, kayıp kişi araştırması veya bunlara benzer çok sayıda özel dedektiflik hizmeti veya özel araştırma hizmeti vermektedir.

Ülkemizin en kalabalık altıncı şehri olan, aynı zamanda ülkenin sanayileşmesinde önemli bir yere sahip olan Kocaeli’nde de gittikçe artan oranda bu hizmetlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu hizmetlerden biri de marka araştırmasıdır. Yasal açıdan bir sıkıntı yaşamamak için, mal veya hizmet üreten kuruluşların tescil başvurusu yapmaları gerekiyor. Bunun için de önceden marka konusunda emin olmaları gerekiyor. Marka araştırması, ürün veya hizmetleri için bir marka tescil ettirmek isteyen kişi ve kuruluşların, bu markanın daha önce başkalarına adına tescil edilip edilmediğinin araştırılmasıdır. Özel araştırma kuruluşları bu çalışmaları, uzman kadroları ile kolayca yapabilmektedir. Bütün markalar Türk Patent Enstitüsü’nde tescil edilmektedir ve daha önce tescil edilmiş bir markanın yeniden bir başkası adına tescil edilmesi mümkün değildir. Kişi veya kuruluşların kendilerinin marka araştırması yapmaları ise her zaman kolay değildir.

Kocaeli, Marmara Bölgesi’nin kuzeydoğusununda yer alıyor. Şehir, ismini İzmit ve çevresini fetheden Akça Koca’dan alıyor. İzmit, Avrupa ile Asya arasında önemli bir yol kavşağında bulunuyor ve doğal bir limana sahiptir.

Kocaeli’nin 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 1.7 milyondur.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından beri düzenli olarak artmaktadır. 2014 yılında nüfus artış oranı yüzde 3’e yakındır.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 476’dır.
  • En kalabalık ilçeleri, İzmit (339 bin), Gebze (338 bin), Darıca (173 bin) ve Gölcük (149 bin).

Etnik bakımdan, Kocaeli’nin yüzde 75’i Türk’tür. Marmara Bölgesi’ndeki diğer iller gibi bu oranın içinde Balkanlar’dan gelen göçmenler de bulunuyor. Halkın kalanını ise Çerkesler, Lazlar, Kürtler, Gürcüler, Abhazlar, Arnavutlar, Boşnaklar, Pomaklar, Çingeneler ve Rumlar oluşturmaktadır.

TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması olarak marka araştırması yanında isteyen firmalara kurumsal dedektiflik hizmetlerini de uzman bir kadro ile veriyoruz.

 

 

: