GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Kırklareli Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Marmara Bölgesi Kırklareli Özel Dedektiflik Hizmetleri

Özel dedektifler ya da özel araştırma görevlileri, gerçek ve tüzel kişiler adına hizmet gören, talep edilen konunun sınırları içinde kalmak koşulu ile faaliyet gösteren ve yürürlükteki yasal düzenlemelere uygun şekilde her türlü bilgiyi toplayan, inceleyen ve değerlendiren kişilerdir. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması dedektifleri de bu kapsamda hizmet vermektedir.

Henüz bir özel dedektiflik yasası çıkmamasına rağmen, Kırklareli’nde kişi ve kuruluşların çeşitli özel dedektiflik ve özel araştırma talepleri olmaktadır. Bunların içinde çocuk bakıcısı araştırması ve takibi, en fazla talep gören hizmetlerden biridir.

Çocuk bakıcılığı, çalışan anne ve baba sayısı arttıkça, önemli bir iş alanı haline gelmiştir. O kadar basite alınacak bir iş olmamasına rağmen, ev hanımlarının bir kısmı çocuk bakıcılığı yapmak istemektedir. Oysa çocuk bakıcılarının, genç de olsa yaşlı da olsa, eğitim düzeylerinin araştırılması, kültür birikimlerinin incelenmesi, belki sağlıklı olup olmadıklarının bile sorgulanması gerekir. Savunmasız çocukların eğitimsiz kişilerin ellerine teslim edilmesi sakıncalıdır. Bu yüzden özel araştırma kuruluşlarının bu yöndeki çabaları çok önemlidir. Bu sayede çocuk bakıcılığı işi de bir sisteme oturmuş olacaktır.

Çalışan ailelerin bu şekilde araştırma yapmaları çok zordur. Oysa özel dedektiflik büroları, kadrolarındaki eğitimli ve uzman çalışanları ile bu çalışmaları kısa sürede yapabilmektedir.

Kırklareli, ülkemizin kuzeybatısında, Trakya toprakları üzerinde, Karadeniz kıyısında, Bulgaristan’a sınırı olan bir ilimizdir. İlk insanların bir milyon yıl önce bu topraklara geldiği sanılıyor.

Kırklareli’nin 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 344 bindir.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından beri değişiklik göstermemektedir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 55’dir.
  • En kalabalık ilçeleri, Lüleburgaz (140 bin), Merkez (93 bin), Babaeski (49 bin) ve Vize (28 bin).

Etnik bakımdan, Kırklareli, mübadele sırasında ve sonrasında Balkan ülkelerinden çok fazla göç almıştır. İkinci Dünya Savaşı sırasında oldukça düşen nüfus bugün de düşme trendindedir. Bu bakımdan halkın yüzde 75’ini Türkler oluşturuyor. Halkın kalanını ise Pomaklar, Boşnaklar, Arnavutlar ve Çingeneler meydana getiriyor.

TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması olarak sadece çocuk bakıcısı araştırması ve takibi konusunda değil bütün özel dedektiflik taleplerinize hızlı çözüm üretiyoruz.