GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

İstanbul Ümraniye Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
İstanbul Ümraniye Özel Dedektiflik Hizmetleri

Ümraniye İstanbul’un dördüncü büyük ilçesidir. Ümraniye ilçesinin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 674 bindir. Nüfusu son yıllarda büyük bir artış göstermese de her yıl yaklaşık yüzde 0.5 oranında artmaktadır.

İstanbul gibi kalabalık ve kozmopolit yerleşim yerlerinde sorunlar da o oranda büyük ve karmaşıktır. Ümraniye ilçesinde de durum aynı. Hemen her gün, çalışan arabalar, kaçırılan kişiler, kaybolan çocuklar, kötü niyetli davranışlar, boşanma davaları, velayet davaları, daha yüzlerce sorun yaşanıyor. Bu kadar kalabalık içinde devletin polis güçlerinin de her yere yetişmesi ve her probleme müdahale etmesi elbette kolay değil. Polisin yetesiz kaldığı, kısa sürede sonuca gidemediği birçok olay ortada kalıyor.

Gittikçe büyüyen ve artık bir sektör haline gelen özel dedektiflik ve özel araştırma faaliyetleri bu noktada kendini hissettirmektedir. Zarar gören, çaresiz kalan, mağdur duruma düşen kişi ve kuruluşlar özel dedektiflik bürolarına, bu arada şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firmasına gelerek birbirinden farklı hukuki durumlar için danışmanlık hizmeti almaktadır.

Şirketimiz, faaliyetlerini başlıca üç alanda sürdürmektedir. Birincisi özel dedektiflik hizmetleri, ikincisi özel araştırma hizmetleri ve üçüncüsü danışmanlık ve hukuki hizmetler. Bu çerçevede verilen belli başlı danışmanlık ve hukuki hizmetlerimiz şunlardır:

  • Çalınan araçlar

Çalınan araçlar bazen sahte ruhsat ve sahte plaka düzenlenerek yeniden satılmaktadır. İkinci el araç alırken aracın çalıntı olup olmadığı mutlaka araştırılmalıdır.

  • Kaçırılan kişiler

İnsanlar fidye için kaçırılıyor. Gençler kötü alışkanlıklar sonucu evlerine dönmüyor. Kaçırılan veya kaybolan kişileri bulmak için polis çaba gösterse de bu yeterli olmayabiliyor.

  • Kaybolan çocuklar

Evlerinden uzaklaşan ve bir daha haber alınamayan çocuklar var. Bunlar kaybolmuş da olabiliyor kötü emeller için kaçırılmış da olabiliyor. Bazen evde gördükleri şiddet yüzünden bu çocuklar evlerinden kaçıyorlar. Kısa sürede bu çocukların bulunması gerekiyor.

  • Kötü niyetli davranışlar

Kişi veya kuruluşlar bir şekilde kötü niyetli davranışlar ile karşılaşabiliyorlar. Karşılıklı güvenle başlayan ilişkiler bazen bir çıkmaza girebiliyor. Daha sonra gerçek niyetlerin ortaya çıkması ile ilişkiler bir arapsaçına dönebilir.

  • Boşanma davaları

Boşanma noktasına gelen evliliklerde boşanma davalarının kısa sürede sonuçlanması elde yeterli bilgi ve belge bulundurmaya bağlıdır.

  • Velayet davaları

Mahkeme, boşanma durumunda çocukların velayetinin kime verileceğine karar verirken, elinde bilgi ve belgeler bulunduran taraf daha güçlü olacaktır.

Şirketimiz, danışmanlık ve hukuki hizmetler konusunda ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşlara her türlü hizmeti vermeye hazırdır.

 

 

: