GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

İstanbul Pendik Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
İstanbul Pendik Özel Dedektiflik Hizmetleri

Pendik İstanbul’un beşinci büyük ilçesidir. Pendik ilçesinin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 664 bindir. Nüfusu her yıl belli bir oranda artmakta olan ilçenin 2014 yılı verilerine göre, nüfus artış oranı yüzde üç civarındadır.

Kalabalık il ve ilçelerde, bugün zor geçim koşulları ile başedebilmek için anne ve babalar birlikte çalışmak zorunda kalıyorlar. Bu durumdan en fazla etkilenenler ise çocuklar olmaktadır. Çünkü anne ve babanın işte olduğu saatlerde çocuklar ile ilgilenecek, onları yedirip içirecek, uyutacak ve onlarla oynayacak birisine ihtiyaç olmaktadır. Eğer ailede bu işi üstlenecek biri yoksa bu durumda bir çocuk bakıcısı bulmak gerekmektedir. Buradaki en büyük problem ise, doğru, güvenilir, çocuklar ile gerçekten ilgilenecek bir çocuk bakıcısı bulmaktır. Bu iş ise sanıldığı kadar kolay değildir. Ancak anne ve babaların veya ailedeki büyüklerin, kendi çabaları ile bu işi yapmaları mümkün değildir. Tavsiyeye dayanan, sağdan soldan duyulan birkaç cümleye inanarak bir bakıcıya karar vermek, olabileck en yanlış davranıştır.

Özel dedektiflikler veya özel araştırma görevililer, insanlara bu sıkıntıları ile başetmede büyük destek olmaktadır. Çocuk bakıcısı araştırma işinin uzman bir ekip tarafından yapılması gereken zorlu bir iştir. Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, bakıcıların daha önceki deneyimlerini esas alarak, çok yönlü bir araştırma başlatmaktadır. Bakıcı adayları takip edilmekte ve sorgulanmaktadır. Bakıcı adaylarının, eğitim düzeylerine bakılmakta, fiziksel olarak sağlığı, ruhsal sağlığı, davranış şekilleri, yaşam tarzı, hatta çocukları ne kadar sevdiği noktalarında detaylı incelenmektedir. Bu şekilde anne ve babalar, evde olmadıkları zamanlarda, çocuklarını emanet ettikleri bakıcılar hakkında kuşkuları ortadan kaldırılmış olmaktadır.

 

Çocuk bakıcısı araştırma hizmetleri, sadece bakıcı adaylarına karar verilmesi konusunda değil, mevcut bakıcıların davranışlarından şüphe duyulması halinde de verilmektedir. Çocuklara eziyet eden bakıcı olaylarına hergün basında rastlanmaktadır. Bu durum çocuklara hem fiziksel hem de ruhsal gelişim bakımından ciddi zararlar verebilir. Savunmasız durumdaki çocukların, eğitimsiz ve dengesiz bakıcıların ellerine teslim edilmesi en büyük yanlıştır. Şirketimiz çocuk bakıcısı araştırma hizmetlerini, eğitimli ve deneyimli bir kadro ile gerçekleştirmektedir.

: