GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

İstanbul Küçükçekmece Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
İstanbul Küçükçekmece Özel Dedektiflik Hizmetleri

Küçükçekmece İstanbul’un ikinci büyük ilçesidir. Küçükçekmece ilçesinin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 748 bindir. Nüfusu son yıllarda büyük bir artış göstermese de her yıl yaklaşık yüzde yarım oranında artmaktadır.

Kalabalık yerleşim yerlerinde sıkça karşılaşılan bir başka olay sahte evrak kullanımıdır. Belgeler üzerinde sahteceilik yapmak yasalar tarafından da suç kabul edilmişitir. Bir belgeyi sahte olarak düzenlemek veya kişi veya kuruluşları yanıltmak amacı ile bir belge üzerinde değişiklikler yapmak ve kullanmak suçtur. Yasal düzenlemeler açısından bir belgenin sahte olduğunu bilerek kullanmak da suçtur. Yasalar özel belgeleri resmi belge olarak kabul etmektedir. Özel belgeler mahkemelerde kanıt olarak kullanılabilirler. Bu açıdan hukuki sonuçlar doğuran belgelerdir. Sonuç olarak özel belgelerde sahtecilik yapmanın suç olarak kabul edilmesi, toplumsal güveni sağlamak amacı iledir. Bir belgede sahtecilik yapmak kadar, bu sahte belgeyi bilerek kullanmak da suçtur.

Kötü niyetli kişilerin en fazla yaptıkları belge sahteciliği çek ve senet gibi ödeme araçlarıdır. Ticari kuruluşlar faaliyetleri sırasında bu ödeme araçlarını çok kullanmaktadır. Bütün yasal düzenlemelere rağmen böyle bir durum ile karşılaşan ticari kuruluşlar devletin güvenlik birimlerine konuyu aksettirseler de çoğu zaman özel dedektiflik bürolarına başvurmaktadırlar. Bu ödeme araçlarının sahtesi o kadar gerçeğe yakın hazırlanmaktadır ki, bunu anlamak için çok fazla deneyim gerekmektedir.

 

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, kadrosunda bulunan eğitimli ve deneyimli özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri ile kısa sürede sonuç almaktadır. Şirketimiz, sahte olduğundan şüphe edilen belgelerin tespit edilmesi konusunda hızlı ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Çünkü ticari kuruluşların, şüphe ettikleri bütün belgeleri incelemeleri ve araştırmaları için yeterli personele, donanıma ve zamana sahip olması mümkün olmayabilir. Sadece piyasadaki söylentilerle yola devam etmek de risklidir. Ellerindeki belgelerin sahte olup olmadığından emin olmak için en doğru yöntem bir özel dedektiflik bürosundan hizmet talep etmektir. Bu konuda şirketimiz güçlü bir kadroya sahiptir. İncelenmesi talep edilen belge sadece çek veya senet gibi ödeme araçları değil, hukuki değeri olan başka herhangi bir belge de olabilir.