GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

İstanbul Beyoğlu Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
İstanbul Beyoğlu Özel Dedektiflik Hizmetleri

Beyoğlu, İstanbul ilinin en turistik ilçelerinden biridir. Ünlü İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı ve çevresi turistlerin ilgi odağıdır. Nüfus bakımından alt sıralarda yer alan Beyoğlu ilçesinin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 242 bindir. Son yıllarda nüfusunda düzenli olarak ancak çok küçük oranda düşüş gözlenmektedir.

Beyoğlu ilçesinin yerleşik nüfusu düşüktür ama günün her saatinde yerli ve yabancı ziyaretçiler yüzünden hep kalabalık bir görünümdedir. Üstelik dünyanın her yerinden gelen yabancılar ve ülkenin her yerinden gelen yerli ziyaretçilerle çok kozmopolit bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de ilçede suç oranları çok yüksektir.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, Beyoğlu ilçesinde de kişi ve kuruluşlara talepte bulunmaları halinde özel dedektiflik hizmetleri sunmaktadır. Bu noktada, işlerini belli prensipler ve ahlak kuralları içinde yapmaya gayret eden bütün özel dedektiflik firmaları gibi, firmamız da, henüz bir özel dedektiflik yasasının çıkmamış olmasından çok etkilenmektedir. Herşeye rağmen şirketimiz Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği tarafından çıkarılan Etik Kurallar ve Çalışma Yönetmeliği’nde belirlenen kriterler doğrultusunda ve uluslararası mesleki ilkelere uyarak faaliyet göstermektedir.

Bu çerçevede olmak üzere, şirketimiz çalışan özel dedektifler ve kendileri ile birlikte çalışan özel araştırma görevlileri, halka açık olan alanlarda ve bu alanların açık olduğu saatlerde, buraya gelen ve burada bulunan kişiler hakkında bilgi toplamaktadır. Bu alanlarda faaliyet gösteren işyerleri sahiplerinden ve burada çalışan kişilerden bilgi alabilirler. Ancak hiçbir şekilde insanlara zor kullanamazlar ve bu kişileri sorgulamak veya bilgi almak için ofislerine davet edemezler.

Esas olan, kişilerin hak ve özgürlüklerine saygı göstermektir. Çalışmalar sırasında özel dedektiflerimiz, insanların kişisel haklarına ve kişiliklerine zarar veremezler, onların hak ve özgürlüklerine dokunamazlar. Aynı şekilde özel yaşamlarına giremezler. Bunun yanı sıra çalışmaları sırasında elde ettikleri özel yaşama ait bilgileri hiçbir şekilde üçüncü kişilere açıklamazlar ya da başka bir amaçla kullanamazlar.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, her zaman mevcut yasal düzenlemeler ve dedektiflik mesleğinin kabul edilen etik ilke ve çalışma kuralları çerçevesinde hizmet vermektedir.

 

 

: