GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

İstanbul Beykoz Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
İstanbul Beykoz Özel Dedektiflik Hizmetleri

Beykoz, İstanbul Boğazı’nın Karadeniz’e açılan bölgesinde, Anadolu yakası kıyısında yer alan ve nüfus bakımından şehrin fazla kalabalık olmayan ilçelerinden biridir. Beykoz ilçesinin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 250 bindir. Son yıllarda nüfusunda önemli bir değişiklik olmasa da her yıl yüzde 1’in altında bir yükseliş izlenmektedir.

Beykoz ilçesi ikinci köprünün altında ve şehrin Avrupa yakasına ulaşım açısından elverişli bir bölgesinde yer aldığından, şirket merkezlerinin toplandığı önemli bir yer olmuştur. Bu bakımdan ilçede, çeşitli şirketlerin personel araştırmaları veya e-posta araştırmaları taleplerinden, elektronik ve teknik araştırma hizmetleri veya dolandırıcılık araştırması taleplelerine kadar çok sayıda özel araştırma ve özel dedektiflik hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Özellikle gittikçe artmaya başlayan dolandırıcılık olayları yüzünden kuruluşlar zarar görmektedir. Mutlaka böyle durumlarda hemen polise müracaat edilse bile, polisin de gerek yapılan dolandırılcıığın kapsamı, gerekse bu tür olayların fazla yaşanması yüzünden polisin kısa zamanda sonuç alamadığı ve bu işi yapanların kendilerini unutturdukları durumlar çok olmaktadır.

Bu nedenle şirketler çabuk yol alabilmek adına özel dedektiflik bürolarından hizmet talep etmektedir. Birçok özel dedektiflik firması gibi şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da böyle durumlarda dolandırıcılık araştırması hizmetleri vermektedir.

Bu tür araştırmalarda şirketimizin üzerinde özenle durduğu bir nokta var. Şirketimiz, hiçbir nedenle insanların kişilik haklarına ve özel yaşamlarına müdahele etmeden, her türlü özel bilginin elde edilmesi, analiz edilmesi ve değerlendirilmesi yönünde hizmet vermektedir. Şirketimizde görev yapan özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri, eğer çalışmaları sırasında suç işlendiğine yönelik bulgular elde ederlerse, bunları zaman kaybetmeden polise aktarmakta ve yasal işlemlerin başlamasını sağlamaktadır. Aksi halde elde edilen bütün bilgi ve belgeler, dolandırıcılık araştırması talep eden kuruluşlara teslim edilmektedir.

Günümüzde çok çeşitli yollardan dolandırıcılık olayları yaşanmaktadır. Bu olayların bir kısmı şirket çalışanları tarafından yapıldığı gibi şirket dışından kişiler tarafından da yapılabilmektedir. Şirketimiz çalışanları, uzmanlık alanları itibariyle en küçük ayrıntılarından bile yararlanır ve kısa sürede sonuca ulaşabilirler.

 

Bu arada şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, dolandırıcılık araştırma hizmetleri yanından çok çeşitli özel dedektiflik ve araştırma hizmetleri de vermektedir.

: