GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

İstanbul Bağcılar Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
İstanbul Bağcılar Özel Dedektiflik Hizmetleri

Bağcılar İstanbul’un en kalabalık ilçesidir. Bağcılar ilçesinin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 755 bindir. Nüfusu son yıllarda büyük bir artış göstermese de her yıl yaklaşık yüzde 0.5 oranında artmaktadır.

İstanbul gibi kalabalık şehirlerde ürün sahteciliği çok fazla karşılaşılan bir olaydır. Haksız kazanç peşinde olan insanların kısa yoldan para kazanmalarına imkan veren bu sahtecilik olaylarının, bütün polisiye tedbirlere ve getirilen bütün yasal düzenlemelere rağmen önü bir türlü alınamamaktadır. Bağcılar ilçesinde de bu tür olaylara rastlanmıyor değil. Sahtecilik yapılan iş bir ürün veya hizmet olabilir. Ticari kuruluşlar bir ürün veya hizmetin fikir olarak ortaya çıkması, bunun tasarlanması, üretilmesi için yatırım yapılması, üretim sonrasında müşterilere tanıtılması için reklam yapılması, pazarlama ve satış faaliyetleri ve satış faaliyetleri için zaman, emek, güç ve para hacamaktadır. Bütün bu aşamaları bir çırpıda geçen sahteciler bu ürün veya hizmeti taklit edilerek piyasaya sunabilmektedir.

Ürün veya hizmetleri bu şekilde taklit edilen ticari kuruluşlar, yasal yollardan haklarını aramaktadır ancak mahkeme süreçleri genel olarak uzun zaman almaktadır. Bu yüzden daha hızlı yol almak için genelde özel dedektiflik bürolarına başvurulmaktadır. Özel dedektiflik bürolarında çalışan dedektifler ve araştırma görevlileri deneyimli ve uzman kişilerdir ve kısa sürede sonuç almaktadırlar.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da deneyimli ve eğitimli bir kadro ile bu şekilde mağdur durumda olan müşterilerine hizmet vermektedir.

Ürün sahteciliği olaylarından sadece üretim yapan firmalar değil örneğin yazılım geliştiren firmalar da zarar görmektedir. Yazılım sahteciliği bugün oldukça sık rastlanan bir durumdur. Çok sayıda bilgisayar programı lisanssız olarak kaçak yollardan kullanılmaktadır. Korsan olarak piyasaya sürülen bu yazılımlardan o yazılımı geliştiren kuruluşlar hiçbir pay alamamaktadır. Yasalar karşısında, bilgisayar yazılımlarının yasal düzenlemelere aykırı olarak çoğaltılması, dağıtılması ve kullanılması suç olmasına ve ceza uygulanacak olmasına rağmen, bu işin de önüne geçilememektedir.

O yüzden şirketimiz uzman dedektifleri, talep edilmesi durumunda, ürün veya hizmet sahteciliği yapan kişilerin peşine düşmekte ve topladığı delilleri kısa sürede raporlamaktadır.