GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

İstanbul Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Marmara Bölgesi İstanbul Özel Dedektiflik Hizmetleri

Özel dedektiflik ve özel araştırma hizmetlerinin en temel ilkesi gizliliktir. Bu ilke başta anayasa olmak üzere ceza kanunu ve ilgili bütün yasal düzenlemelerde yer alır ve yasal bir sorumluluktur. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da çalışmalarında bu sorumluluk bilinci ile hareket eder.

İstanbul, ülkemizin en büyük, dünyanın da sayılı metropollerinden biridir. Ekonomik ve sosyo-kültürel açıdan da ülkemizin en önemli şehridir. Ekonomik büyüklük açısından dünyada 34. sıradadır. Nüfus açısından bakıldığında da Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise altıncı büyük şehridir.

Bu kadar büyük ve kozmopolit bir şehirde sadece ulusal değil, uluslararası çapta çok sayıda firma faaliyet göstermektedir. Bu firmaların özel dedektiflik ve özel araştırma çalışmalarına olan talepleri de gittikçe yükselmektedir.

Büyük ve köklü özel dedektiflik büroları talep eden müşterilerine kurumsal dedektiflik hizmetleri de sunmaktadır. Örneğin, işlerini genişletmek isteyen firmalar, ortak olacak kişi veya kuruluşlar için araştırma talep edebilir. Anlaşma öncesinde ortak olacak kişi veya kuruluşun mali durumlarından, piyasa itibarlarıdan, ticari geçmişlerinden ve güvenilir olup olmadıklarından emin olmak isterler.

Şirketler, işe yeni alacakları personelin verdiği özgeçmişlerin, gerçeği yansıtıp yansıtmadığından emin olmak isterler.

Şirketler bazen dolandırıldığı endişesi duyabilir ve bu açıdan bir araştırma talep edebilir.

Şirketler bazen de ürünlerinin taklit edildiğini düşünerek, markasının korunması amacı ile çalışma isteyebilir.

Bütün bu konularda şirketlerin kurumsal dedektiflik hizmetlerine ihtiyacı olacaktır.

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul’un 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 14.4 milyondur.
  • Şehrin nüfusu her yıl ortalama yüzde 1.5 oranında yükselmektedir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 2706’dır.
  • En kalabalık ilçeleri, Bağcılar (755 bin), Küçükçekmece (748 bin), Esenyurt (687 bin) ve Ümraniye (674 bin).
  • Çatalca, Şile ve Adalar ilçeleri dışında bütün ilçelerinin nüfusu 100 binin üzerindedir.

Etnik bakımdan, halkının yüzde 65’i Türkt’ür. Ancak bu oranın büyük bir kısmını Anadolu’dan buraya gelip yerleşenler oluşturur. Bu oranın içinde Balkan göçmenleri de bulunuyor. İstanbul’un yerlisi çok azdır. Halkın yüzde 20’si Kürtler, kalanını ise hemen hemen her türlü etnik grup oluşturmaktadır.

 

Bu kadar büyük ve etnik olarak karmaşık bir yapıdaki İstanbul’da, sadece kurumsal hizmetler olarak değil, her ne nedenle olursa olsun, özel dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyulursa, şirketimiz her türlü kolaylığı göstermeye hazırdır.