GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Çanakkale Çan Özel Dedektiflik Hizmetleri

Çanakkale Çan Özel Dedektiflik Hizmetleri

Çanakkale ilinin hem Marmara Denizi’ne hem Ege Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. Ancak Çanakkale ilinin nüfus bakımından üçüncü büyük ilçesi olan Çan ilçesinin denize kıyısı yoktur. Çan ilçesinin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 49 bindir. İlçenin nüfusu her yıl düşüş göstermektedir. 2014 yılı verilerine göre, nüfus düşüş hızı yüzde ikiye yakındır.

İnternet gelişiyor güzel de işin bir de olumsuz yüzü var. Sistemi iyi niyetli olarak kullanan ve yararlanan kullanıcılar yanı sıra bir de bu kanalı kötü niyetli kullanan ve insanları dolandırmaya çalışan sahteciler de var. Sahte veya korsan özel dedektiflik siteleri bunun bir örneği. İnternette özel dedektiflik hizmetleri şeklinde bir arama yapılsa, bu sitelerden onlarcası bir anda ekranda sıralanıverir. Daha kötüsü bu sitelerin büyük bir kısmı kendilerini Özel Dedektifler Derneği üyesiymiş gibi göstermekte, hatta Uluslararası Özel Dedektifler Federasyonu’na üye olmuşlar gibi insanları yanıltıcı bilgiler vermektedirler.

Ancak işin güzel yanı, Özel Dedektifler Derneği’ne gerçekten üye olan, anayasa ve yasal düzenlemelera uygun hareket eden, derneğin yayınladığı etik ilkeler ve çalışma kurallarına uygun faaliyet gösteren özel dedektiflik firmaları da var. Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da bu firmalardan biridir. Şirketimiz tespit ettiği kalite politikaları doğrultusunda hizmet talep eden kişi ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Bu çerçevede olmak üzere sadece talep edilen hizmetin sınırları içinde faaliyet göstermekte, anayasa başta olmak üzere, talep edilen hizmete yönelik bütün yasal düzenlemelere uygun hareket etmekte ve dedektiflik mesleğinin ilkelerine zarar verecek davranışlardan kaçınmaktadır.

Şirketimiz, hizmet talep eden kişi veya kuruluşlara gerçeğe aykırı bilgi ve belge vermemekte, talep edilen hizmetin özelliklerine bağlı olarak kanıt toplamakta, bunları analiz etmekte ve değerlendirmektir. Bu çalışmalar sırasında eğer polis, asker veya jandarmayı ilgilendiren bir suç unsuru tespit ederse, durumu savcılığa iletmekte ve elde ettiği bilgi ve belgeleri teslim etmektedir.

 

Şirketimiz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi’ne sahiptir ve bu belge şirketimizin sunduğu bütün hizmetlerin kalite standartları çerçevesinde gerçekleştiğini kanıtlamış olmaktadır.

: