GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Çanakkale Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Marmara Bölgesi Çanakkale Özel Dedektiflik Hizmetleri

Özel dedektiflik mesleğinin gelişmesi ve güçlenmesi anlamında, kendi üstüne düşeni fazlası ile yapan TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, bu sektörü baltalayan sahte ve korsan dedektfilere savaş açmıştır.

Çanakkale’de de çeşitli gerekçelere dayanarak, insanlar tarafından özel dedektiflik hizmetleri talep edilmektedir. Örneğin büyük şehirlerde ailelerin en büyük endişesi olan çocuklarının kötü alışkanlıklar edinmesi, burada da anne ve babaların korkulu rüyasıdır. Bu yüzden, özel dedektiflik bürolarından en fazla talep edilen hizmetler arasında, çocuk takibi, çocuk arkadaşlarının takibi ve öğrenci takibi hizmetleri gelmektedir.

Okullarda ve okul çevrelerinde sıkça karşılaşılmaya başlanan, uyuşturucu madde satımı ve kullanımı, gasp, yaralama ve hırsızlık gibi suçlar, haklı olarak enne ve babaları telaşa düşürmektedir. Çocukların kötü alışkanlıklar edinmeleri ve bu tür olaylara bulaşmaları çok daha kolay olmaktadır. Savunmasız oldukları bir dönemde çocukların bu tür olayların içinde kalması, eğer zamanında farkedilmezse, ileride tamiri imkansız durumlara neden olabilir.

Ancak çalışma ortamlarının zorlayıcı koşulları, bu yönde araştırma ve takip işi için ailelere her zaman imkan vermemektedir. Eğer şüphe edilecek bir durum varsa, bu durumda en doğru seçenek, çocukların deneyimli ve eğitimli bir ekip tarafından izlenmesidir. Özel dedektiflik büroları, deneyimli ve eğitimli çalışanları ile kısa sürede sorunu aydınlatmaktadır.

Çanakkale, Marmara Bölgesi’nin güney batısında yer alır. İstanbul gibi topraklarının bir kısmı Avrupa bir kısmı ise Asya kıtasındadır. Çanakkale Boğazı şehri ikiye ayırır. Topraklarının yüzde 54’ü ormanlar ile kaplıdır.

Çanakkale’nin 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 512 bindir.
  • 2010 yılında şehrin nüfus artış oranı negatif olsa da sonraki yıllarda nüfus artış hızı yüzde 2’lere çıkmıştır.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 51’dir.
  • En kalabalık ilçeleri, Merkez (156 bin), Biga (86 bin), Çan (49 bin) ve Gelibolu (45 bin).

Etnik bakımdan, halkının yüzde 80’i Türk’tür. Bu oranın içinde Lozan Antlaşması ile Balkanlar’dan gelen göçmenler de bulunuyor. Geri kalan nüfusun yarısını Pomaklar, diğer yarısını da Boşnaklar, Arnavutlar, Çerkesler ve Çingeneler meydana getiriyor.

 

Çocuk takibi, çocuk arkadaşlarının takibi ve öğrenci takibi hizmetleri yanında, ihtiyaç duyuylan her anda şirketimize gelebilirsiniz.