GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Balıkesir Edremit Dedektiflik Hizmetleri

Balıkesir Edremit Dedektiflik Hizmetleri

Balıkesir ilinin hem Marmara Denizi’ne hem de Ege Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. Edremit ilçesi, Balıkesir’in Ege Denizi kıyısında yer alan bir ilçesidir ve ilin nüfus bakımından dördüncü büyük ilçesidir. Edremit ilçesinin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 140 bindir. Nüfusu her yıl ortalama yüzde beş seviyesinde artmakta olan ilçenin 2014 yılı verilerine göre, nüfus artış oranı yüzde sekiz civarında olmuştur.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulurken benimsemiş olduğu profesyonel dedektiflik ilkesi ile bugün de hizmet vermeye devam etmektedir. Ancak özel dedektiflik yasasının çıkarılmamış olması, bütün özel dedektiflik büroları gibi şirketimiz için de güçlükler yaratmaktadır.

Yine de şirketimiz Özel Dedektifler Derneği tarafından çıkarılan Etik Kurallar ve Çalışma Yönetmeliği esasları doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Derneğin yayınladığı bu etik ilkeler uluslararası özel dedektiflik ilkeleri ve uygulamaları dikkate alınarak hazırlanmıştır ve şirketimiz gibi derneğe üye bütün özel dedektiflik büroları tarafından uygulanmaktadır.

Bu arada şirketimiz iki önemli kalite belgesine sahiptir. Bunlardan biri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi’dir. Bu belge sayesinde şirketimiz, sunduğu bütün hizmetlerde kalite standartları çerçevesinde hareket ettiğini kanıtlamış olmaktadır. Diğer belgemiz, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’dir. Özel dedektiflik firmaları içinde bu belgeyi ilk alan firma şirketimizdir.

Özel dedektiflik firmaları açısından en önemli konu bilgi güvenliği konusudur. Çalışmalara daha başlamadan önce müşteriler ile yapılan ilk görüşmeler sırasında verilen bilgi ve belgeler dışında, çalışmalar sırasında elde edilen her türlü bilgi ve belgenin, gizli tutulması ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaması gerekmektedir. Bir özel dedektiflik hizmeti alan bütün kişi ve kuruluşlar açısından en önemli konu budur.

En fazla suistimal yaşanan durum da bilgilerin güvenliğidir. Çünkü sahte özel dedektiflik büroları, ellerindeki bilgiler ile şantaj yoluna kadar gidebilmektedir.

 

Şirketimiz ayrıca, casus telefon kullanımı, telefon kayıtları, telefon dinleme araçları gibi mahkemelerin delil olarak kabul etmeyeceği yöntemler ile bulgu elde etmeye hiçbir şekilde yönelmemektedir. Şirketimiz, bütün faaliyetlerinde yasal düzenlemeler içinde kalmaya özen göstermektedir.

: