GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Balıkesir Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Marmara Bölgesi Balıkesir Özel Dedektiflik Hizmetleri

Balıkesir’de özel dedektiflik ve özel araştırma hizmetleri veren TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, eş takibi ve aldatılma takibi hizmetlerinden, araç takibi ve adres tespiti hizmetlerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Balıkesir’de de çeşitli nedenlerle insanların, özel dedektiflik hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Fakat, en çok yapılan talepler arasında, ülke genelinde olduğu gibi aldatılma takibi ya da eş takibi gelmektedir. Şehrin etnik yapısı itibariyle aile birliği ve ailenin bütünlüğü kavramları, burada çok önemlidir. Eşlerin, birbirlerini aldatmalarına karşılıklı olarak tahamülleri yoktur. Böyle olunca en küçük şüphe duyduklarında bile, hemen işin aslını araştırma güdüleri öne çıkmaktadır.

Özel dedektiflik büroları her ne kadar sadece şüpheye dayalı aldatılma takibi ve eş takibi hizmeti vermeseler de yine de bu yöndeki taleplerin sayısı yüksektir.

Balıkesir, Marmara Bölgesi’nin güneyinde yer alan ve topraklarının bir kısmı Ege Bölgesi’nde olan bir ilimizidir. Balıkesir’in hem Marmara Denizi’ne hem de Ege Denizi’ne kıyısı vardır.

Balıkesir’in 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 1.2 milyondur ve ülkemizin en kalabalık onyedinci ilidir.
  • 2008 yılından beri yüzde 1’in altında seyreden nüfus artış oranı, 2014 yılında yüzde 2.4’e ulaşmıştır.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 83’dür.
  • En kalabalık ilçeleri, Altıeylül (172 bin), Karesi (171 bin), Bandırma (145 bin) ve Edremit (140 bin).

Etnik bakımdan, Balıkesir halkının büyük bir çoğunluğu Türk’tür. Bunun yanında Manav, Çepni, Yörük,Türkmen (Tahtacı), Tatar ve Muhacir olarak şehirde altı etnografik unsur bulunmaktadır.

Yakın Doğu Araştırmaları Enstitüsü tarafından yapılan bir araştırmaya göre halkın yüzde 5 ile 10’u arası Alevi’dir.

Onyedinci yüzyıldan sonra bu bölge iskan merkezi olmuştur. Bu yüzden buraya Balkanlar’dan Boşnak, Arnavut ve Pomaklar, Kafkasya’dan ise Çerkes ve Gürcüler yerleştirilmiştir. Ayrıca Osmanlı döneminde burada Rumlar ve Ermeniler’in sayıları oldukça yüksektir, ancak bunların büyük çoğunluğu nüfus mübadelesi ile Yunanistan’a gitmiştir.

Her türlü özel dedektiflik hizmetleri için, TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması olarak bize gelebilirsiniz. Deneyimli ve eğitimli özel dedektiflerimiz hizmet vermeye hazırdır.

 

 

: