GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Samsun Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Karadeniz Bölgesi SamsunÖzel Dedektiflik Hizmetleri

Çalışma alanlarının veya özel yaşamlarının dinlendiğinden şüphe eden, ofislerinde güvenlik açıklarının bulunduğu endişesini taşıyan kişi ve kuruluşlar, böcek cihazları araştırması talep ederler. Özel dedektiflik firmaları tarafından verilmekte olan bu hizmet, oldukça uzmanlık gerektiren bir çalışmadır. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, genelde ticari kuruluşlardan gelen bu tür çalışmaları yapmak üzere deneyimli ve eğitimli çalışanlara sahiptir.

Samsun, Karadeniz Bölgesi’nin ortasında, Karadeniz’e kıyısı olan bir ilimizdir. Karadeniz Bölgesi’nin en kalabalık ilidir. Burada ilk yerleşimler MÖ 60 bin yılına uzanıyor. Sadece kadınlardan oluşan Amazonlar’ın, bu bölgede yaşadıkları sanılıyor. Samsun’da faaliyet gösteren ticari kuruluşların zaman zaman böcek cihazları araştırması talep ettikleri olmaktadır.

Bu çalışmaları yapabilmek için özel dedektiflik bürolarının çok profesyonel yollar izlemesi gerekir. Çünkü böcek cihazlar genelde kablosuzdur ve bulundukları ortamda bulunan ses ve görüntüleri kaydederler veya ortam dışına yayarlar. Bu casus cihazların varlıklarını ve yerlerini tespit etmek farklı bir uzmanlıktır. Bu çalışma sadece bir böcek temizliği ile sınırlı değildir. Özel dedektifler, talep edilmesi halinde bücek cihazlarından kalıcı korunma sistemlerini de kurabilirler. Bazı kuruluşlar, çalışma ortamlarında yüksek bilgi güvenlik sistemi kurmak isteyebilir, sadece toplantı odalarında ve belli çalışma ortamlarında değil bütün bina içinde, çok geniş bir alanda ortam dinleme teknolojileri kurulmasını talep edebilir.

Özel dedektiflerin ve özel araştırma görevlililerinin bu çalışmaları ile bulunan böcek cihazları yok edilir veya bunları kuran kişilerin bulunması için resmi güvenlik makamlarına durum bildirilir.

Samsun’un 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 1.3 milyondur.
  • Şehrin nüfusu her yıl düzenli ama çok düşük bir oranda artmaktadır. Yıllık nüfus artış oranı ortalama yüzde 0.5 civarındadır.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 136’dır.
  • En kalabalık ilçeleri, İlkadım (317 bin), Atakum (158 bin), Bafra (143 bin) ve Çarşamba (137 bin).

Etnik bakımdan şehrin yüzde 70’i Türk’tür. Halkın yüzde 15’ini Çerkesler, Abhazlar, Gürcüler ve Lazlar teşkil etmektedir. Halkın diğer yüzde 15’i ise Pomaklar, Arnavutlar ve Boşnaklar’dan oluşmaktadır.

 

Genel olarak araştırma hizmetleri konusunda merak ettiğiniz her konuyu şirketimize danışabilirsiniz.