GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Rize Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Karadeniz Bölgesi Rize Özel Dedektiflik Hizmetleri

Dünyada internet üzerinden bir günde gönderilen e-posta’ların ya da e-mail’lerin sayısı milyarlarla ifade edilmektedir. Çok basit bir kullanım şekli olduğu için ve maliyetli olmadığı için haberleşmede bugün en fazla kullanılan yöntemdir. Ancak ne kadar güvenilir oldukları şüphelidir. Ancak şirketler çeşitli güvenlik önlemleri altında bu haberleşme yöntemini kullanıyorlar. Yine de zaman zaman şüphe duydukları olaylar olmuyor değil. Özel dedektiflik büroları ve TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, talep olması durumunda e-posta araştırması yapmaktadırlar.

Rize, Karadeniz Bölgesi’nin doğusunda, Karadeniz’e kıyısı olan bir ilimizdir. Şehrin güneyinde yer alan Kaçkar Dağları eteklerinde birbiriyle bağlantısı olan çok sayıda yayla bulunmaktadır. Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Rize’de de e-posta kullanımı yaygındır.

Gerek e-posta kullanıcıları gerekse bu hizmeti sunan servis sağlayıcılar, e-posta gönderimlerinde güvenliği arttırmak yönünde çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Çünkü internet herkese açık bir ağdır ve bu ağ üzerinde taşınan bütün bilgiler erişilebilir okunabilir bir formattadır.

Kötü niyetli kişier bu yüzden istedikleri kişilerin mesajlarını görebilirler, bu kişilerin bilgisayarlarına gelen ve buradan gönderilen her türlü bilgiyi ele geçirebilirler.

Servis sağlayıcılar gerçi sisteme giriş yapılırken güvenli bir bağlantı sunarlar, ama neticede mesajlar güvenli olmayan bir şekilde ağ üzerine hareket eder.

Özel dedektiflik bürolarından e-posta araştırma çalışması, genellikle mesajların arada başka kötü niyetli kişilerin eline geçip geçmediğinden emin olmak için talep edilir. Bazen de, gelen mesajların gerçekten doğru kişi veya kuruluşlar tarafından gönderildiğinden emin olmak için talep edilir.

Rize’nin 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 330 bindir.
  • Şehrin nüfusu her yıl düzenli ama düşük bir oranda artmaktadır. Yıllık nüfus artış oranı yüzde 1’in altındadır.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 84’dür.
  • En kalabalık ilçeleri, Merkez (141 bin), Çayeli (42 bin), Ardeşen (40 bin) ve Pazar (31 bin).

Etnik bakımdan oldukça kozmopolit bir yapıdadır. Şehrin yüzde 40’ı Türk’tür. Bu nüfusun bir kısmı tamamen Türkleşmiş Türk-Rum melezidir. Halkın yüzde 35’i ise Lazdır. Şehirde yüzde 10 oranında Hemşinliler ve şimdi müslüman olan Ermenliler yaşamaktadır. Yine yüzde 10 oranında şimdi müslüman olan Rumlar yaşamaktadır. Halkın kalanını ise Gürcüler oluşturmaktadır.

 

E-posta gönderileri ve güvenliği hakkında, şirketimize gelerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.