GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Ordu Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Karadeniz Bölgesi Ordu Özel Dedektiflik Hizmetleri

Şirketler, kurumsal dedektiflik hizmetleri içinde en fazla personel araştırma hizmeti talep etmektedir. Faaliyet alanı ne olursa olsun ticari kuruluşlar için birinci hedef para kazanmaktır. Bunu yaparken de haklı olarak işe alacakları personelin, sağlam, güvenilir, çalışkan ve işinin ehli olmasını isterler. Büyük kuruluşlar kendi insan kaynakları veya personel departmanları ile bu araştırmaları ve değerlendirmeleri yaparlar ama daha küçük boyutlu işletmeler bu konuda özel dedektiflik bürolarından hizmet alırlar. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da talep olması halinde personel araştırma veya özgeçmiş araştırma hizmeti vermektedir.

Ordu, Karadeniz Bölgesi’nin doğusunda, Karadeniz’e kıyısı olan bir ilimizdir. Şehrin ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayalıdır ve ülkemizdeki fındık üretiminin yarısı buradan sağlamaktadır. Ordu ticaret yaşamı da hareketlidir ve irili ufaklı birçok kuruluş faaliyet göstermektedir.

Bu kuruluşlar bazen büyüme ihtiyacı duyduklarında yeni elemanlara ihtiyaç duyarlar, bazen de verimsiz ve performansı düşük elemanları işten çıkarıp bunların yerine yeni eleman almak isterler. Büyümek ve gelişmek isteyen ticari firmalar her zaman nitelikli personele ihtiyaç duyacaktır.

İş başvurusu yapan kişilerin verdikleri özgeçmişler yanlış bilgiler içeriyorsa, aslına uygun olmayan bilgilerle hazırlanmışsa, gösterilen referanslar şüphe uyandırıyorsa, bu durum ileride şirket açısından sorun yaratacaktır. Bu yüzden işin başında bunun araştırılması gerekir. Özel dedektiflik büroları, personel araştırması veya özgeçmiş araştırması kapsamında bu hizmeti vermektedir. Yapılan hızlı bir çalışma sonrasında, bu hizmeti talep eden kuruluşlar, doğru ve güvenli karar verebilirler.

Ordu’nun 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 724 bindir.
  • Şehrin nüfusu ara ara küçük iniş çıkışlar olsa da uzun yıllardır aynı kalmıştır. Son iki yılda nüfus düşüş oranı yüzde 1.5 seviyesindedir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 122’dir.
  • En kalabalık ilçeleri, Altınordu (196 bin), Ünye (119 bin), Fatsa (108 bin) ve Perşembe (32 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 80’i Türk, yüzde 15’i ise Gürcü’dür. Halkın diğer kısmını ise Çerkesler, Abhazlar, Lazlar ve Pomaklar teşkil etmektedir.

 

Personel araştırma hizmeti almak istiyorsanız, vakit kaybetmeden şirketimize başvurabilirsiniz.

: