GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Bolu Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Karadeniz Bölgesi Bolu Özel Dedektiflik Hizmetleri

Yapılan bir analiz çalışmasında kadın ve erkek eşlerin, özel dedektiflik bürolarına hangi oranda gittikleri incelenmiş. Eş takibi hizmetini en çok bayan eşlerin talep ettiği görülmüş. Bu hizmeti alan bayan eşlerin onda dokuzu haklı çıkmış. Erkek eşler, bayan eşler kadar olmasa da, bu yönde özel dedektiflik bürolarından hizmet talep etmektedir. Ancak bu hizmeti talep eden erkek eşlerin onda beşi haklı çıkmış. Bu sonuçlar farklı bir değerlendirme konusu olabilir. Ama burada önemli olan erkeklerin de, sayıca çok fazla olmasa da, özel dedektiflik bürolarından eş takibi hizmeti almalarıdır. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da kadın veya erkek eşlere eş takibi hizmetini vermektedir.

Bolu, Karadeniz Bölgesi’nin batısında küçük bir ildir. Bolu, iklimlerin kesiştiği bir bölgede yer aldığından çok zengin flora ve fauna özelliklerine sahiptir. Ülkemizin en geniş ormanlık alanı buradadır. Özel dedektiflik bürolarından eş takibi hizmetleri Bolu’da da talep edilmektedir.

Özel dedektiflik bürolarından eş takibi amacı ile bir hizmet talep edildiğinde, bu hizmeti talep eden eş, kadın da olsa, erkek de olsa, genel olarak aile birliğinin devam etmesine imkan olmayan, boşanmak için mahkemeye başvurulan durumlarda bu hizmet verilmektedir. Sadece şüpheye dayanan eş takip talepleri kabul edilmemektedir.

Henüz boşanma aşamasında gelinmemiş olsa bile, davranışlarından şüphe duyulan eşin, yanlış yapmaktan vazgeçmesi amacı ile ya da kusurlu eşin hataları yüzünden diğer eşin ve çocukların mağdur olmaması amacı ile de eş takip hizmeti verilmektedir.

Bolu’nun 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 285 bindir.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından bu yana çok az miktarda artış göstermişir. Şehrin yıllık nüfus artış oranı yüzde 1’in altındadır.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 34’dür.
  • En kalabalık ilçeleri, Merkez (178 bin), Gerede (34 bin), Mudurnu (20 bin) ve Göynük (16 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 90’ı Türk’tür. Halkın yüzde 10’unu ise Çerkesler, Lazlar ve Gürcüler teşkil etmektedir.

 

Eş takibi konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz, vakit geçirmeden şirketimize başvurunuz.