GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Bayburt Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Karadeniz Bölgesi Bayburt Özel Dedektiflik Hizmetleri

Eşlerine güvenmeyen kadınlar her zaman olmuştur. Bu durum bazen basit kıskançlıklar olarak kendini gösterse de çoğu zaman kadın eşler kuşkularında haklı çıkmaktadır. Eşlerine güvenmeyen kadınlar mutlaka belli şeyleri hissetmiştir, hatta emin bile olabilirler. Bu durumlarda boşanma sürecine giren bir evlilikte mahkemelerin daha fazla uzamaması açısından özel dedektiflik bürolarından eş takibi veya aldatılma takibi hizmetleri talep edilmektedir. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, özel dedektiflik faaliyetleri kapsamında bu talepleri karşılamaktadır.

Bayburt, Karadeniz Bölgesi’nin doğusunda, iç kesimde yer almaktadır. Ülkemizin nüfus bakımından en küçük ilidir. Yerli halkın önemli bir kısmını Türkmenler ve Çepniler oluşturmaktadır. Bu ilimizde de aile kavramı ve aile birliği önemlidir. Eşlerin birbirlerini aldatmalarına tahammülleri yoktur. Zaten her yerde evlilik ilişkisinde güven bir kere kayboldu mu, yeniden elde edilmesi mümkün değildir.

Özel dedektiflik büroları, eş takibi veya aldatılma takibi taleplerini, genel olarak boşanma davasının açıldığı, ayrılma sürecinin başlamış olduğu olaylarda kabul etmektedir. Bu durumdaki eş, davanın uzamaması ve bir an önce sonuçlanması için, mahkemeye sağlam deliller sunmak ister. Özel dedektiflik büroları da, ellerindeki imkanları kullanarak mümkün olduğunca fazla delil toplamaya çalışır.

Burada önemli bir nokta var. Video görüntüler, fotoğraflar veya ses kayılarının, mutlaka herkese açık alanlarda yapılıyor olması gerekir. Bu özel dedektiflik mesleğinin etik kurallarından biridir. Bunun dışında yollarda elde edilen bilgi ve belgeler, özel yaşama müdahale kabul edilir ve yasalarca da suç kabul edilmektedir.

Bayburt’un 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 81 bindir. Nüfusu en az olan illerimizden biridir.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından 2013 yılına kadar hiç değişiklik göstermemiştir. Ancak 2014 yılında nüfus artış oranı birden yüzde 7’ya çıkmıştır.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 22’dir.
  • İlin üç ilçesi bulunuyor: Merkez (63 bin), Demirözü (10 bin) ve Aydıntepe (7 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 98’i Türk’tür. Halkın kalanını ise Kürtler, Zazalar ve Poşalar teşkil etmektedir.

 

Eş takibi veya aldatılma takibi gibi dedektiflik hizmetleri konusunda daha fazla bilgi almak için, vakit geçirmeden şirketimize başvurunuz.