GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Bartın Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Karadeniz Bölgesi Bartın Özel Dedektiflik Hizmetleri

Anne babaların son günlerde akıllarına takılan bir konu var: çocuk bakıcısı için dedektif tutmak gerekir mi? Kulağa ilk anda tuhaf gelse de gerçekten böyle bir ihtiyaç var. Çocuklarına bakılması için bir bakıcı ile anlaşan anne ve babalar, son günlerde özel dedektiflik bürolarından, çocuk bakıcısı takip ve araştırma talebi yapmaktadırlar. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, özel dedektiflik faaliyetleri kapsamında bu hizmeti vermektedir.

Bartın, Karadeniz Bölgesi’nin batısında küçük bir ildir. 1991 yılında Zonguldak’tan ayrılarak il yapılmıştır. Şehir, Bartın Çayı’nın kenarında kuruludur ve adını bu çayın antik dönemdeki ismi olan Parthenios’dan almıştır. Bartın’da da aileler özel dedektiflik bürolarına başvurarak çocuk bakıcısı takip ve araştırma hizmeti talep etmektedirler.

Bakıcı eğer beklendiği gibi davranmazsa, çocukların zamanla yemek yeme alışkanlıkları bozuluyor, hatta çocukların davranışlarında tuhaflıklar görülmeye başlıyor. Bu durum çocukların zeka gelişiminde olumsuzluklar bile yaratabiliyor. Çocukların bu şekilde hem ruhsal hem de fiziksel bozukluklar yaşamaması için de çocuk bakıcılarının takip edilmesi gerekiyor.

Uzmanlara göre çocukların gelişiminde ilk beş yaş çok önemlidir. Çocukların mimik, jest ve davranış şekillerinin yerleştiği bir dönemdir bu. Bakıcılar çocuk ile empati kuramıyorsa, çocuk üzerinde baskı uyguluyorsa, çocuğun duygularını anlamaktan uzaksa, bu durumlarda çocukta ruhsal değişimler olabiliyor. Çocuk kendini ifade etmekte sıkıntı yaşayabiliyor, uyarılara tepki veremiyor ve iletişim sorunları yaşanabiliyor.

Özel dedektiflik büroları, çocuk bakıcısı takip ve araştırma hizmetini verirken, çocuk bakıcısının yaşam tarzını, önceki deneyimlerini, davranış şekillerini ve diğer özellikleri tespit etmeye çalışır.

Bartın’ın 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 189 bindir. Nüfusu en az olan illerimizden biridir.
  • Şehrin nüfusu 2010 yılından beri fazla bir değişiklik göstermemiştir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 91’dir.
  • İlin dört ilçesi bulunuyor: Merkez (145 bin), Ulus (22 bin), Amasra (15 bin) ve Kurucaşile (9 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 85’i Türk’tür. Halkın kalanını ise Türk olmayan Kafkas kavimleri teşkil etmektedir.

 

Çocuk bakıcısı takip ve araştırma hizmeti konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, şirketimiz yönetici ve çalışanları her zaman yanınızdadır.

: