GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Nevşehir Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
İç Anadolu Bölgesi Nevşehir Özel Dedektiflik Hizmetleri

Özel Dedektifler Derneği’ne bağlı özel dedektiflik büroları, dernek tarafından yayınlanan Etik İlkeler ve Çalışma Kuralları Yönetmeliği’ne uygun şekilde faaliyet göstermektedir ve bu kapsamda esas olarak şu faaliyetleri gerçekleştirmektedir: özel dedektiflik hizmetleri, özel araştırma hizmetleri ve danışmanlık ve hukuki hizmetler.

Bütün özel dedektiflik büroları, kuruluş amaçlarına ve güçlerine bağlı olarak bu üç alanda da faaliyet gösterebildiği gibi, belli konularda ihtisaslaşma yoluna da gidebilirler. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması her üç alanda da hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Nevşehir, İç Anadolu Bölgesi’nin güneyinde yer alıyor. Bir zamanlar Muşkara olarak biliniyordu. Nüfus bakımından en küçük illerimizden biri olan Nevşehir’de özel dedektiflik ihtiyacı da ara sıra olmaktadır. En fazla karşılaşılan özel dedektiflik hizmetlerinden biri ise eş takibidir.

Eşler arasında karşılaşılan şüphe olayları genel oalrak kıskançlıklarla ortaya çıkar. Çoğu zaman da aslı olmadığı anlaşılır. Ancak özel dedektiflik büroları, sadece şüpheye dayanan eş takibi taleplerini kabul etmezler. Dürüst ve ilkeli hareket eden dedektiflik büroları şu iki durumda eş takibi taleplerini yerine getirirler:

  • Eşler arasında varolan anlaşmazlıklar yüzünden henüz boşanma davası açılmamıştır, ancak karşı tarafın kusurlu davranışlarının neden olduğu huzursulukların giderilmesi ve kusurlu eşin bu yüzden eşine ve çocuklarına yaşattığı mağduriyetin giderilmesi, bu şekilde aile birliğinin yıkılmasının önlenmesi için eş takip hizmeti verilebilir.
  • Ya da eşler arasındaki anlaşmazlıklar yüzünden, aile birliğini sürdürmek, hem kendileri hem de çocukları için artık bir yarar sağlamayacak noktaya gelmişse, boşanma davasının açılması, kusurlu eşin hatalarının ortaya konulması ve açılacak boşanma davasının çabuk sonuçlanması için eş takip hizmeti verilebilir.

Nevşehir’in 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 286 bindir.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından beri belli hemen hemen hiç değişmemiştir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 53’dür.
  • En kalabalık ilçeleri, Merkez (128 bin), Ürgüp (35 bin), Avanos (34 bin) ve Gülşehir (23 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 95’i Türk’tür. Kalan yüzde 5’i ise, büyük oranda Pomaklar olmak üzere diğer etnik kökenli vatandaşlar teşkil etmektedir.

 

Bir nedenle bir takip veya araştırma hizmetine ihtiyaç duyulacak olursa, çekinmeden şirketimizi arayabilirsiniz.