GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Kayseri Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
İç Anadolu Bölgesi Kayseri Özel Dedektiflik Hizmetleri

İnsanlar ya da kuruluşlar, ilişkilerinde ne zaman endişelenmeye başlasalar ya da şüphe duysalar, bu sorunu öncelikle ellerindeki kanıtlarla kendi aralarında çözmeye çalışırlar. Ellerinde bir kanıt yoksa yine kendi imkanları ile deliller bulmaya çalışırlar. Ancak şüpheler veya endişeler her zaman bu kadar kolay çözümlenemez. İşte bu noktada özel dedektiflik bürolarından destek almak isterler. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması kadrosunda çalışan özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri de bu şekilde kendilerinden talep edilen takip, araştırma veya delil toplama hizmetlerini vermektedir.

Kayseri, İç Anadolu Bölgesi’nin güneydoğusunda yer alır ve nüfusu bir milyonu geçen illerimiz arasındadır. Burada da özel dedektiflik hizmetlerine fazlası ile ihtiyaç olmaktadır. Bu kapsamda özel dedektiflik büroları tarafından belli başlı araştırma hizmetleri şunlardır:

 • Evlilik kararı vermeden önce karşı taraf hakkında, anlayış farklıkları, sosyal ve ekonomik bakımdan imkansızlıklar, ya da kötü alışkanlıklarının olup olmadığı konularını araştırmak için evlilik öncesi araştırma.
 • Bir iş ilişkisinde karşı tarafı aldatan ve dolandıran kişilerin takip edildiği ve haklarında bilgi toplandığı dolandırıcılık araştırması.
 • Evlerinden çıkan ve bir daha kendilerinden haber alınamayan kişilerin arandığı kayıp şahıs araştırması.
 • Öğrencilerin, uyuştucu alışkanlığı, çetelere bulaşma, fuhuş batağına sürüklenme gibi tehlikelere karşı araştırıldığı öğrenci araştırması.
 • Kendi çabaları ile çocuklarını takip etmekte güçlük çeken aileler için yapılan kötü alışkanlıkların takibi ve araştırılması.
 • Bir miras durumunda hak sahiplerinin kimler olduğunun ve mirasın boyutlarının araştırılığı miras araştırması.
 • Çocuk bakıcı adaylarının, eğitim düzeylerinin, beden ve ruh sağlıklarının, yaşam tarzlarının ve davranış şekillerinin araştırıldığı çocuk bakıcısı araştırması ve takibi.

Kayseri’nin 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

 • Şehrin nüfusu 1.3 milyondur.
 • Şehrin nüfusu 2008 yılından bugüne sürekli artarak büyümektedir. 2014 yılında şehrin nüfus artış oranı yüzde 2’nin züerine çıkmıştır.
 • Kilometrekareye düşen insan sayısı 77’dir.
 • En kalabalık ilçeleri, Melikgazi (537 bin), Kocasinan (384 bin), Talas (129 bin) ve Develi (65 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 85’i Türk’tür. Halkın yüzde 10’unu ise Çerkesler meydana getirmektedir. Geri kalan nüfusu Kürtler, Zazalar, Arnavutlar ve Pomaklar oluşturmaktadır.

 

Özel dedektiflerin hangi takip ve araştırmaları yaptığı konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz ya da herhangi bir takip veya araştırma hizmetine ihtiyacınız varsa, hemen şirketimize geliniz.

: