GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Ankara Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
İç Anadolu Bölgesi Aksaray Özel Dedektiflik Hizmetleri

2000’li yılların başından itibaren özel dedektiflik büroları kurulmaya başlanmıştır. Bugün bireysel veya kurumsal anlamda hizmet veren çok sayıda özel dedektiflik bürosu veya özel araştırma kuruluşu bulunmaktadır. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da bunlardan biridir ve müşterilerini kollamaya ve işini etik ilkeler ve çalışma kuralları çerçevesinde yapmaya çalışmaktadır.

Ülkemizin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesi’nde yer alır ve ikinci en kalabalık ilimizdir. Coğrafi olarak da Türkiye’nin merkezine yakın bir noktadadır. Topraklarının kuzey kesimleri Batı Karadeniz Bölgesi’nde kalır. Yüz ölçümü açısından da ülkemizin üçüncü büyük ilidir.

Doğal olarak Ankara, özel dedektiflik faaliyetlerinin en çok talep gördüğü bir ilimizdir. Özel dedektiflik büroları, bugün özel dedektiflik hizmetleri, özel araştırma çalışmaları ve hukuki danışmanlık alanlarında müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Bu taleplerde biri de kötü niyet araştırması ve takibidir. Kötü niyetli hareketler çocuklar ve gençler için olduğu kadar yetişkinler için de bir tehdit unsurudur. Üstelik sadece kişiler değil, kuruluşlar da çoğu zaman kötü niyetli davranışlar ile karşı karşıya kalmaktadır.

Özel dedektiflik büroları ve özel araştırma kuruluşları, kötü niyetin araştırması ve takibi konusunda hem insanlara hem de şirketlere hizmet vermektedir. Özellikle şirketlerde, örneğin şirkete ortak olmak isteyen bir kişinin amacı şirketi yok etmeye yönelik olabilir. İşe yeni alınan bir eleman, rakip firma adına çalışıyor olabilir. Bu örnekler çoğaltılabilir. Hiç akla gelmeyen durumlarda bile kötü niyetle karşılaşmak mümkündür.

Ankara’nın 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 5.2 milyondur.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından bugüne önemli oranda yükselmektedir. 2014 yılında şehrin nüfus artış oranı yüzde 2 civarındadır.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 202’dir.
  • En kalabalık ilçeleri, Çankaya (914 bin), Keçiören (872 bin), Yenimahalle (608 bin) ve Mamak (588 bin).

Etnik bakımdan, şehrin yüzde 85’i Türk’tür. Ankara çevre illerden çok fazla göç almaktadır. Halkın yüzde 10’unu Kürt vatandaşlar oluşturmaktadır. Nüfusun geri kalanı ise Arnavutlar, Pomaklar, Çerkesler Pomaklar ve Gürcüler’den meydana gelmektedir.

 

Herhangi bir takip veya araştırma hizmeti ihtiyacınız olduğunda şirketimize başvurmaktan çekinmeyiniz.