GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Menteşe Özel Dedektiflik Hizmetleri

Muğla Menteşe Özel Dedektiflik Hizmetleri

Muğla’nın dördüncü büyük ilçesi olan Menteşe’nin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 102 bindir. Son yıllarda nüfusu belli bir oranda artış gösteren ilçenin 2014 yılı verilerine göre, nüfus artış oranı yüzde üçe yakındır.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, ülkemizin her yerinde olduğu gibi Menteşe ilçesinde de böcek cihazları araştırması veya dinleme cihazı araştırması hizmetlerinden e-posta araştırması veya elektronik ve teknik araştırma hizmetlerine kadar çok sayıda özel araştırma ve özel dedektiflik hizmetleri vermektedir.

Son yıllarda gittikçe artan dolandırıcılık faaliyetleri yüzünden kişi ve kuruluşlar büyük zararlar yaşamakta ve bunun sonucu doğal olarak hemen polis güçlerine başvurulmaktadır. Ancak polisin de yetersiz kaldığı durumlar olabilmekte, dolandırıcılık yapan kişiler çoğu zaman izlerini kaybettirmektedir.

Böyle durumlarda zarar gören insanlar veya işletmeler daha hızlı yol alabilmek için özel dedektiflik bürolarından destek talep etmektedir. Şirketimiz, insanların kişilik haklarına ve özel yaşamlarına müdahele etmeden ve suç teşkil etmeyen her türlü özel bilginin elde edilmesi, analiz edilmesi ve değerlendirilmesi yönünde hizmet vermektedir. Ülkemizin genellikle kalabalık yerleşim yerlerinde oldukça sık karşılaşılan dolandırıcılık olaylarına bu ilçemizde de rastlanmakta ve dolandırıcılık araştırması talepleri burada da artmaktadır.

Şirketimiz özel dedektifleri eğer bu faaliyeleri sırasında suç unsuruna rastlarlarsa durumu vakit kaybetmeden ilgili makamlara aktarmakta ve yasal işlemlerin başlatılmasını sağlamaktadır. Ama elde edilen bulgular arasında suç unsuru tespit edilmemişse, şirketimiz elde edilen bütün bilgi ve belgeleri dolandırıcılık araştırması talep eden kişi ve kuruluşlara raporlamaktadır.

Bilgisayar ve iletişim teknolojilerinde olumlu yaşanan gelişmeler, ne yazıkki kötü niyetli kişilerin amaçlarına da hizmet etmektedir. Bu paralelde dolandırıcılık faaliyetlerinin yöntemleri ve çeşitleri de artmıştır. Bu faaliyetlerden zarar gören kişiler mutlaka devletin kolluk güçlerine durumu bildirirler ama bu tür olayların artması yüzünden sonuç almak kolay olmamaktadır. Oysa özel dedektifler, uzmanlık alanları itibariyle en küçük detaylardan bile yararlanmak ve kısa sürede sonuca ulaşmak konusunda son derece başarılıdırlar.

 

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması dedektifleri sadece dolandırıcılık araştırması değil, özel araştırma veya özel dedektiflik çalışması gerektiren her konuda dedektiflik mesleğinin etik ilkeleri çerçevesinde hizmet vermektedir.

: