GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Muğla Bodrum Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Muğla Bodrum Özel Dedektiflik Hizmetleri

Bodrum Muğla iline bağlı bir ilçe olmasına rağmen galiba Muğla’dan daha fazla bilinen ve tanınan bir yerleşim yeridir. Bunun en büyük nedeni de Bodrum’un yerli ve yabancı turistler tarafından çok fazla tercih edilen ve ziyaret edilen bir tatil merkezi olmasıdır.

Bodrum Muğla ilinin en kalabalık ilçesidir. Bodrum’un 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 152 bindir. Son yıllarda nüfusu büyük bir hızla artan ilçenin 2014 yılı verilerine göre, nüfus artış oranı yüzde sekiz civarındadır.

Bu kadar kalabalık ve kozmopolit bir ilçede yerleşik olanların en büyük problemi doğru ve güvenilir bir çocuk bakıcısı bulmak ve mevcut çocuk bakıcısının davranış ve ilgisinden emin olmaktır.

Çocuk bakıcılığı eğitimsiz olan ancak bir işe ihtiyacı olan bayanlar tarafından en çok tercih edilen bir iştir. Oysa çocukların emanet edileceği kişiye güvenmek çok önemlidir. Çocuk bakmak isteyen kişilerin eğitim düzeylerinin, bilgi birikimlerinin, geçmiş deneyimlerinin, hatta sağlıklı olup olmadıklarının araştırılması ve sorgulanması gerekir. Çocuk bakıcılarının davranış şekilleri ve çocuklara yaklaşımları konusunda hergün medayaya yansıyan o kadar kötü örnekler var ki, anne ve babalar haklı olarak kime güveneceklerini bilemiyorlar. Savunmasız durumdaki çocukların eğitimsiz kişilerin ellerine bırakılması çocukların fiziksel sağlıkları yanında ruhsal sağlıkları bakımından da tehlikelidir. İşte bu noktada özel dedektiflik büroları imdada yetişmektedir. Çünkü anne ve babaların kendi imkanları ve deneyimleri ile bu tür bir araştırma ve değerlendirme yapmaları çok zordur.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, Ege Bölgesi’nin tamamında olduğu gibi Bodrum ilçesinde de faaliyet göstermektedir. Bu çerçevede şirketimiz ailelere çocuk bakıcısı araştırması ve takibi için de hizmet vermektedir. Şirketimiz araştırma görevlileri, hem ilk defa işe alınacak çocuk bakıcısının ne kadar güvenilir olduğu konusunda, hem de mevcut çocuk bakıcısının davranış özelliklerinin takip edilmesi konusunda anne ve babalara araştırma sonuçlarını detaylı olarak raporlamaktadır.

 

Bu arada şirketimiz sadece çocuk bakıcısı araştırması ve takibi konusunda değil, özel araştırma veya özel dedektiflik çalışması gerektirecek her konuda müşterierlne destek olmaktadır.

: