GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Karabağlar Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
İzmir-Karabağlar-Özel-Dedektiflik-Hizmetleri

Karabağlar İzmir’in nüfus bakımından en kalabalık ilçesidir. Karabağlar ilçesinin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 474 bindir. Nüfusu son yıllarda az da olsa bir artış gösteren ilçenin 2014 yılı verilerine göre, nüfus artış oranı yüzde birin altındadır.

Herhangi bir özel dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşlar açısından en büyük sorun, hangi özel dedektiflik bürosuna güveneceği, hangi özel dedektiflik bürosunu seçeceğidir. Çünkü özellikle internetin yaygınlaşması ile birlikte çok sayıda özel dedektiflik web sitesi açılmıştır. Ancak bunların önemli bir kısmı sahte özel dedektiflik firmasıdır ve insanların iyi niyetlerinden yararlanarak tuzağa düşürmeye çalışmaktadır. Durum böyle olunca ihtiyaç sahipleri doğal olarak güvenilir özel dedektiflik bürosu arayışına girmektedir.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, mesleğini layıkıyla yapmaya çalışan diğer özel dedektiflik büroları gibi, kötü niyetli bu firmalar yüzünden zarar görmektedir.

Şirketimiz, özel dedektif arayan kişi veya kuruluşlar için bazı önerilerde bulunmaktadır. Örneğin özel dedektiflik firması olarak uzun zamandır faaliyet gösteren dedektiflik firmalarını ve buralarda çalışan özel dedektifleri tercih etmelerini önermektedir. Ayrıca özel dedektiflik firmasının Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği’ne üye olup olmadığının kontrol edilmesini önermektedir. Bu firmalar işlerini hakkıyla yapan ve mesleğin gelişmesine katkı sağlayan firmalardır. Ayrıca mesleğin etik kurallarına ve çalışma ilkelerine uyan ve bu konuda derneğe de destek olan firmalardır.

Hizmet alınacak özel dedektiflik firmalarında çalışan özel dedektiflerin geçmiş deneyimlerinin de kontrol edilmesi gerekir. Eğer daha önce, Emniyet Müdürlükleri’nde müdür, amir veya komiser olarak çalışan veya Jandarma Genel Komutanlığı’nda en az on beş yıl subaylık yapan, veya Milli İstihbarat Teşkilatı’nda müdür ve üst ünvanlarda çalışmış olan, veya mülki idare amirliği yapan ya da en az on beş yıl fiilen hakimlik, avukatlık ya da savcılık yapan kişileri kadrolarında bulunduran özel dedektiflik büroları güvenilir firmalardır.

Bu arada, henüz bir özel dedektiflik yasası olmadığı için, özel dedektiflerin eğitimleri konusunda bir sınır yoktur. Yine de kadrolarında üniversite mezunu özel dedektifler bulunduran firmalar tecih edilmelidir.

 

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması bu özelliklere sahip dedektiflerle çalışmaktadır ve güvenle başvurulacak bir firmadır.