GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Bornova Özel Dedektiflik Hizmetleri

İzmir Bornova Özel Dedektiflik Hizmetleri

Bornova İzmir’in nüfus bakımından üçüncü büyük ilçesidir. Bornova ilçesinin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 431 bindir. Nüfusu son yıllarda hemen hemen hiç değişmeyen ilçenin 2014 yılı verilerine göre, nüfus artış oranı yüzde birin altındadır.

Özel dedektiflerin veya özel araştırma görevlilerinin, talep edilen her konuda takip ve araştırma hizmeti vereceğini düşünmek yanlıştır. Çeşitli platformlarda, hep özel dedektiflik hizmet alanlarının çok geniş olduğu ifade edilir, ancak durum tam da böyle değildir. Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firmasının da genel olarak verdiği hizmetler üç ana başlık altında toplanabilir: özel dedektiflik hizmetleri, özel araştırma hizmetleri ve danışmanlık ve hukuki hizmetler. Ancak bunun altı sınırsız değildir.

Şirketimiz, özel dedektiflik hizmetleri olarak temelde şu hizmetleri vermeye çalışmaktadır: adres tespiti, eş takibi, sevgili takibi, aldatılma takibi, çocuk takibi, delil toplama, özel dedektiflik, araç takibi, öğrenci takibi, casus yazılım tespiti, çocuk arkadaşının araştırılması, sosyal medya takibi, kötü alışkanlıkların takibi, iş ortağı takibi ve personel takibi.

Özel araştırma hizmetleri olarak da temelde şu hizmetleri vermektedir: böcek cihazları araştırması, dinleme cihazı araştırması, gizli kamera araştırması, evlilik öncesi araştırma, dolandırıcılık araştırması, icra araştırması, kayıp şahıs araştırması, marka araştırması, miras araştırması, öğrenci araştırması, personel araştırması, şirket araştırması, e-posta araştırma, elektronik ve teknik araştırma, kötü alışkanlıkların takibi ve araştırılması, özgeçmiş araştırma ve çocuk bakıcısı araştırması ve takibi.

Nihayet şirketimizin danışmanlık ve hukuki hizmetler kapsamında vediği hizmetler de şunlardır: boşanma davalarında delil toplama, velayet davası araştırması, çalıntı oto araştırması, hukuki dedektiflik danışmanlığı, kaçırılan şahıs araştırması ve takibi, kayıp çocuk araştırılması ve takibi, kişiye özel dedektiflik, kötü niyet araştırılması ve takibi, kurumsal dedektiflik hizmetleri, sahte evrak araştırması, hukuk danışmanlığı, ürün sahteciliği araştırması, marka patent araştırması ve kriminal araştırma hizmetleri.

 

Ancak şirketimiz dahil hiçbir özel dedektiflik kuruluşu, yasaya, ahlaka, mesleğin onuruna ve kurallarına uygun olmayan faaliyetlerde bulunamazlar. Özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri, çalışmaları sırasında, insanların onurlarını kıran ve kişisel haklarına zarar veren, özel yaşamı ihlal eden davranışlarda bulunamazlar ve özel yaşama ilişkin bilgileri farklı amaçlarla kullanamazlar.

: