GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Denizli Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Ege Bölgesi Denizli Özel Dedektiflik Hizmetleri

Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği, 2007 yılında kurulduktan sonra ilk işi yabancı ülkelerde yürürlükte olan özel dedektiflik yasalarını temin etmek ve bunları dilimize çevirmek olmuştur. Sonra da 1994 yılından beri bir türlü çıkmayan özel dedektiflik yasa taslağını ele almış ve yeniden düzenlemiştir. Bu yasa hala çıkmamıştır ama en azından dedektiflik mesleğinin etik ilkeleri ve çalışma esasları hazırlanmıştır ve bütün özel dedektiflik büroları bunlara uymaktadır. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da bu şekilde meslek ahlakına ve etik ilkelere uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tekstil ürünleri ile ünlü Denizli şehri, Ege Bölgesi’nde, Ege ve Akdeniz Bölgeleri’nin arasında bir geçit durumundadır. Bir ticaret, sanayi ve ihracat merkezi olan Denizli’de, elli bine yakın üniversite öğrencisi yaşamaktadır. Bu bakımdan zaman zaman özel dedektiflik bürolarında, öğrenci aileleri tarafından, öğrenci araştırması talebi yapılmaktadır.

Öğrenci takibi hizmeti sadece ortaokul veya lise öğrencileri için verilmemektedir. Üniversite öğrencileri de yeri geldiğinde yanlış hareketler yapmıyor değil. Üstelik zaman gittikçe kötüleşiyor ve gerek uyuşturucu madde bağımlılıkları gerekse kötü niyetli başka davranışlar üniversite öğrencilerini de tehdit ediyor. Üstelik evlerinden ayrı başka şehirlerde okumak zorunda olan gençler için uyuştucu alışkanlığı kazanmaları, fuhuş batağına sürüklenmeleri ya da çetelere bulaşmaları, ciddi birer tehlikedir. Önceleri masum meraklarla başlayan birçok şey, zamanla büyür, yerleşir ve içinden çıkılmaz hal alabilir. Bu açıdan anne babalar, reşit olsalar bile çocuklarının kimlerle takıldığını, nerelere gittiğini, kimlerle arkadaşlık ettiğini, kısaca okul dışındaki zamanlarını nasıl değerlendirdiklerini bilmek isteyebilirler.

Denizli’nin 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 979 bindir.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından bugüne küçük bir oranda düzenli olarak artış göstermektedir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 83’dür.
  • En kalabalık ilçeleri, Pamukkale (320 bin), Merkezefendi (272 bin), Çivril (61 bin) ve Acıpayam (56 bin).

Etnik bakımdan, şehrin hemen hemen tamamı Türk’tür. Nüfusunun sadece yüzde 5’i Kürt’tür.

Öğrenci takibi hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ya da bu hizmeti talep edecekseniz, vakit geçirmeden hemen şirketimize gelebilirsiniz.

 

 

: