GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Efeler Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Aydın Efeler Özel Dedektiflik Hizmetleri

Efeler, Aydın ilinin en büyük ilçesidir. 2012 yılında Aydın merkez ilçesinin yerine kurulmuş yeni bir ilçedir. Deniz kıyısı olmayan Efeler ilçesinin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 271 bindir. Son yıllarda nüfusu sürekli yükselen ilçenin 2014 yılı verilerine göre, nüfus artış oranı yüzde üçe yakındır.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, bütün Ege Bölgesi’nde olduğu gibi Efeler ilçesinde de özel araştırma ve özel dedektiflik hizmetlerinin ihtiyaç duyulan her alanında hizmet vermektedir.

Yapılan birçok araştırma çalışmasında sahtecilik olaylarının ülkemizde giderek arttığı anlaşılmaktadır. Özellikle ticari faaliyetlerde, kurulan paravan şirketler üzerinden kazanç elde etmeye çalışmak, düzenlenen sahte belgeler ile firmaları dolandırmak, üretim ve sevkiyat sahteciliği yapmak veya ürün, marka ve patent sahteciliği yapmak hemen her zaman ve her yerde rastlanan olaylar olmaktadır.

Bu tür olaylara Efeler ilçesinde de rastlanmıyor değil. Her ne kadar devletin kolluk birimleri bu olayların üzerine gitse de, gerek önlemeye gerekse meydana gelen olayları çözmeye çalışsa da her zaman başarılı oldukları söylenemez. Bu yüzden de mağdur durumda olan kişi ve kuruluşlar önceye oranla bugün daha fazla, özel dedektiflik kuruluşlarının kapısını çalmaktadır.

Bütün özel dedektiflik büroları gibi, şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da bu şekilde ihtiyaç sahiplerine kurumsal anlamda dedektiflik hizmetleri vermektedir. Bu kapsamda şirketimizden çok farklı özel dedektiflik hizmetleri talep edilmektedir. Örneğin, dinleme cihazlarının araştırılması, gizli kameraların araştırılması, böcek cihazların araştırılması, dolandırıcılık araştırmaları, casus yazılımların tespit edilmesi, elektronik ve teknik araştırmaların yapılması, sahte evrak araştırmaları, ürün sahteciliği araştırmaları ve marka ve patent araştırmaları konusunda çok talep yapılmaktadır. Ayrıca talep eden kişi ve kuruluşlara hukuki dedektiflik danışmanlığı hizmetleri de verilmektedir.

Bilgisayar ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler hız kazandıkça kötü niyetli kişilerin kullandıkları yöntemler ve çalışma şekilleri de değişmektedir. Şirketimizde görev yapan özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri, bu mesleğin gerektirdiği etik ilkeler ve çalıma kuralları çerçevesinde, ellerinden geldiği ölçüde hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir.