GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Afyonkarahisar Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Ege Bölgesi Afyonkarahisar Özel Dedektiflik Hizmetleri

Özel dedektiflik hizmetlerinin en temel ilkesi, yasal dayanağı olmayan taleplerin dikkate alınmamasıdır. Kız arkadaşının kendisini aldattığını düşünen bir kişi özel dedektiflik hizmeti talep edemez. Ya da erkek arkadaşı hakkında emin olmak isteyen bir kişi özel dedektiflik hizmeti talep edemez. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da bu doğrultuda faaliyet göstermekte ve yasal olmayan hizmet taleplerini geri çevirmektedir.

Afyonkarahisar’da da hizmet veren şirketimiz, örneğin mahkeme kararı olmadan resmi kuruluşların bile yapamayacağı telefon dinleme ya da görüşme kayıtlarının alınması gibi yasal olmayan talepleri asla kabul etmemektedir.

Ancak sahte veya korsan dedektiflerin bu konularda da çekinmeden hizmet verdikleri biliniyor. Özel dedektiflik yasasının çıkarılamamış olması yüzünden ortada bir yasal boşluk bulunmaktadır ve sahte özel dedektiflik büroları bunu fırsat bilerek istedikleri gibi bu piyasada at koşturmaktadır. Bir an önce yasanın çıkarılması mesleğin gelişimi ve saygınlığı açısından çok önemlidir.

Sahte dedektiflik büroları, Özel Dedektifler Derneği üyelerinin kabul etmediği yasal dayanaktan yoksun takip ve araştırma taleplerini kabul etmekte, üstelik bazıları, bu araştırmalardan elde ettikleri özel ve gizli kalması gereken bilgileri amacı dışında kullanarak haksız kazanç sağlamaktadır. Ellerindeki bilgi ve belgeleri, hizmet bekleyen kişi veya kuruluşlara karşı tehdit ve şantaj yolu ile kullanarak para koparmaya çalışmaktadır.

Bu tür özel dedektiflik bürolarının ağına düşmemek için hizmet talep eden kişi ve kuruluşların dikkatli olmaları ve seçici davranmaları gerekmektedir.

Afyonkarahisar, mermer ve gıda sektöründe güçlü bir ilimizdir. Termal turizm gelişmiştir. Afyonkarahisar’ın 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 706 bindir.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılında beri değişim göstermemektedir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 48’dir.
  • En kalabalık ilçeleri, Merkez (275 bin), Sandıklı (57 bin), Dinar (48 bin) ve Bolvadin (45 bin).

Etnik bakımdan, şehrin tamamına yakını Türk’tür. Çok küçük bir oranda (yüzde 5) Çerkes ve Arnavut bulunmaktadır.

 

Sahte özel dedektiflik konusunda daha fazla bilgi almak için ya da bir şekilde özel dedektiflik hizmeti almak için, hemen şirketimize gelebilirsiniz.