GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Ege Özel Dedektiflik

ege

Ege Bölgesi, ülkemizin batısında Ege Denizi kıyısında bulunan bölgedir. Dağlar denize dik olarak indiği için kıyı şeridi son derece girintili çıkıntılıdır ve bu yüzden ülkemizin en uzun kıyı şeridine sahip olan bölgesidir. Ayrıca Ege Bölgesi, turizm hareketliliği açısından Akdeniz Bölgesi’nden sonra ikinci bölgesidir.

Şehirleşmenin en yoğun yaşandığı bölge Ege Bölgesi’dir. Ülkemiz nüfusunun sekizde biri bu bölgede yaşar. Burada yaşayan insanların yüzde 63’e yakın bir bölümü şehirlerde yaşamaktadır. Nüfus yoğunluğu bakımından da Ege Bölgesi ülke ortalamasının üzerindedir.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, Ege Bölgesi’nin bütün illerinde ve ilçelerinde müşterilerine, özel dedektiflik hizmetleri, özel araştırma hizmetleri ve danışmanlık ve hukuki hizmetler vermektedir.

Kadromuzda bulunan özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri, muhakkak ki kendilerinden talep edilen her türlü hizmet talebini kabul etmezler. Talep edilen hizmet eğer yasalara, kamu güvenliğine, genel ahlaka, kişilerin özel yaşamına, hak ve özgürlüklerine veya Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği tarafından yayınlanan etik ilkelere ve çalışma kurallarına ters düşüyor ise, bu talepler geri çevrilir.

Bu sayılanlar dışında müşterilerin talepleri çeşitli konularda olabilir. Zaman ilerledikçe ihtiyaçlar da değişmektedir. Ayrıca bilgisayar ve iletişim teknolojilerindeki yenilikler, yeni ihtiyaçları da ortaya çıkarmaktadır. Burada önemli olan müşterilerin taleplerini ve beklentilerini dikkatle dinlemektir.

Şirketimiz çalışanları, hiçbir zaman müşterilerin içinde bulunduğu ruh durumundan faydalanmaya çalışmaz. Öncelikle insani bir yaklaşım sergileyerek müşterinin o anki psikolojik durumunu dikkate alır. Eğer müşteri talepleri bireysel veya toplumsal bir yarar sağlayacak ise hizmet talebi kabul edilir.

Şirketimiz çalışanları, müşterilerin istediği yönde değil, kendi yöntemlerini kullanarak takip ve araştırma hizmeti vermektedir. Bu nedenle verilecek hizmetin kapsamı ve koşulları belirlenirken uygulanacak yöntem ve kullanılacak ekipmanlar müşteriye etraflıca anlatılır. Müşteri ile yapılacak hizmet sözleşmesinde de bunlar mutlaka yer alır.

Özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri, araştırmacı bir kimliğe sahiptirler. Olaylara herkesten farklı bakarlar ve başka insanların göremediği ayrıntıları görürler. Problemleri çözebilecek bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak zorundadırlar. Bütün özel dedektifler için şu varsayım geçerlidir: en sağlam kanıtlar, en küçük ayrıntılarda saklıdır.

Özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri, sorumluluk sahibi olmalıdır. Sağlam bir kişiliği olmalıdır. Gerçi para kazanmak için özel dedektiflik mesleği yapılmaktadır ama yine de kamu düzenini, yasaları ve insani değerleri öncelikle savunmalı, haktan ve mağdurdan yana olmalıdır. Ve en önemlisi güvenilir ve dürüst olmalıdır. Müşterilerin işin başında verdiği bilgi ve belgeler ile, daha sonra çalışmalar sırasında elde edilen bilgi ve belgelerin korunmasına ve gizli kalmasına özen göstermelidir. Bunlar hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmamalıdır.

Şirketimizde görev yapan bütün özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri bu niteliklere sahiptir. Herhangi bir konuda hizmet talebiniz olacaksa, güvenerek şirketimiz yönetici ve çalışanlarına başvurabilirsiniz.

 

 

: