GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Isparta Özel Dedektiflik Hizmetleri

Akdeniz Bölgesi Isparta Özel Dedektiflik Hizmetleri

Kaliteli bir özel dedektiflik bürosu, faaliyetlerine esas alacağı bir kalite politikası belirlemiş olmalıdır. TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, müşterilerine karşı sorumluluk ve yükümlülüklerinin bir gereği olarak kendisine belli bir kalite politikası belirlemiştir. Örneğin, sadece talep edilen hizmet konusunda çalışmakta ve bu sınırların dışına çıkmamaktadır. Talep edilen hizmetin özelliklerine bağlı olarak kanıt toplamakta, bunları incelemekte ve değerlendirmektedir. Hizmet talep eden kişi veya kuruluşlara hiçbir şekilde gerçeğe aykırı bilgi vermemektedir. Anayasa esas olmak üzere, talep edilen hizmete yönelik bütün yasal düzenlemelere uygun faaliyet göstermektedir. Dedektiflik mesleğinin ilkelerine zarar vermeden çalışmaktadır.

Isparta, Akdeniz Bölgesi’nin batısında, kıyı şeridinden içeride, Göller Bölgesi denilen bir alanda bulunan ve denizden yüksekliği 1035 metre olan bir ilimizdir. Dünyanın en kaliteli gülleri burada yetişir. Isparta’da özel dedektiflik hizmetlerine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır.

Burada faaliyet gösteren bütün özel dedektiflik büroları, eş takibi, aldatılma takibi, öğrenci takibi, çocuk takibi, çocuk arkadaşının takibi, kötü alışkanlıkların takibi, adres tespiti, araç takibi ve benzeri dedektiflik hizmetlerini vermektedir.

Bunun yanında, evlilik öncesi araştırma, kayıp şahıs araştırması, çocuk bakıcısı araştırması ve takibi, miras araştırması, velayet davası araştırması, kötü niyet araştırması ve takibi, kayıp çocuk araştırılması ve takibi, kötü alışkanlıkların takibi ve araştırılması ve benzeri araştırma hizmetleri verilmektedir.

Ayrıca kuruluşlara yönelik olarak, böcek cihazları araştırması, dinleme cihazı araştırması, gizli kamera araştırması, dolandırıcılık araştırması, icra araştırması, marka araştırması, personel araştırması, şirket araştırması, e-posta araştırması, elektronik ve teknik araştırma, özgeçmiş araştırma, iş ortağı takibi, ürün sahteciliği araştırması, marka patent araştırması ve benzeri kurumsal hizmetler verilmektedir.

Isparta’nın 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 419 bindir.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından bugüne değişmemiştir.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 47’dir.
  • En kalabalık ilçeleri, Merkez (229 bin), Yalvaç (49 bin), Eğirdir (33 bin) ve Şarkikaraağaç (26 bin).

Etnik bakımdan, şehrin tamamı Türk’tür. Sadece yüzde 2 oranında ufak etnik bir nüfusa sahiptir.

 

TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması olarak, her türlü takip veya araştırma hizmet taleplerinizi, en uygun şekilde karşlamaya hazırız.

: