GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Burdur Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Akdeniz Bölgesi Burdur Özel Dedektiflik Hizmetleri

İsimleri taklit olan, adresleri ve iletişim bilgileri doğru olmayan, ne oldukları bilinmeyen özel dedektiflik bürolarının sayıları gittikçe artıyor. İnternet üzerinde basit bie arama yapılsa bunların birçoğuna rastlanabilir. Artık özel dedektiflik yasasının çıkması bir zorunluluk halini almıştır ama yasa tasarısı, siyasilerin önceliğine bir türlü girememektedir. Ancak TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, her zaman etik ilkelere ve Özel Dedektifler Derneği tarafından yayınlanan çalışma kurallarına uygun faaliyet göstermektedir.

Burdur, Akdeniz Bölgesi’nin batısında, kıyı şeridinden içeride, Göller Bölgesi denilen bir alanda kurulmuştur. Arazisinin yüzde 60’ı dağlıktır. Küçük bir şehir olmasına rağmen Burdur’da da çeşitli özel dedektiflik hizmetleri talep edilmektedir. Örneğin adres tespiti bu hizmetlerden biridir. İnternetin yaygınlaşması ve sosyal ağların genişlemesi ile birlikte zaman zaman istenmeyen durumlarla da karşılaşılıyor. Hakaret içerikli ya da şiddet unsuru taşıyan mesajlar gönderiliyor, yazılar yazılıyor. Bu tür yayınlardan insanlar mağdur olmakta ve bu mesajların veya yazıların nereden ve kimler tarafından yazıldığını bilmek istemektedir. Ancak insanlar sınırlı teknolojik bilgileri ile bu takip ve araştırmaları yapamamaktadır. Özel dedektiflik büroları adres tespiti çalışmaları ile işte bu hizmeti vermektedir. Özel dedektiflik bürolarında çalışan özel araştırma görevlileri, kolyaca IP adresi üzerinden konum ve adres tespiti yapmakta ve elde edilen bilgileri talep eden kişi veya kuruluşlar ile paylaşmaktadır. Kısaca IP olarak tanımlanan kod, bilgisayarın Internet Protokol adresidir. İnternete çıkan her bilgisayarın bir IP adresi vardır. Ancak uzman kişiler bu adresleri bulabilir.

Burdur’un 2014 nüfus sayımına göre demografik yapısı şu şekildedir:

  • Şehrin nüfusu 257 bindir.
  • Şehrin nüfusu 2008 yılından bugüne değişmemiştir. Şehirde nüfus artmamaktadır.
  • Kilometrekareye düşen insan sayısı 36’dır.
  • En kalabalık ilçeleri, Merkez (99 bin), Bucak (65 bin), Gölhisar (22 bin) ve Yeşilova (17 bin).

Etnik bakımdan, şehrin tamamı Türk’tür. Sadece yüzde 1 oranında ufak etnik bir nüfusa sahiptir.

Özel dedektiflik ve özel araştırma hizmetleri konusunda daha fazla bilgi almak için ya da herhangi bir takip veya araştırma hizmeti talep etmek için şirketimize başvurabilirsiniz.