GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Antalya Muratpaşa Özel Dedektiflik Hizmetleri

Antalya Muratpaşa Özel Dedektiflik Hizmetleri

Akdeniz Bölgesi’nin ve ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Antalya’nın nüfus bakımından ikinci büyük ilçesidir. 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre ilçenin nüfusu 466 bindir. Son yıllarda nüfus artış hızı düşme eğilimi gösterse de Muratpaşa ilçesinde 2014 yılı nüfus artış oranı yüzde üç civarındadır.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, Antalya’nın diğer ilçelerinde olduğu gibi Muratpaşa ilçesinde de çocuk takibi ve öğrenci takibi hizmetlerinden, kötü alışkanlıkların takibi ve delil toplama hizmetlerine kadar oldukça geniş bir yelpazede özel dedektiflik ve özel araştırma hizmetleri vermektedir.

Ülkemizin her yerinde maalesef en fazla talep gören özel dedektiflik hizmetlerinden biri araç takibi hizmetleridir. Muratpaşa ilçesinde de durum farklı değil. Araç hırsızları genelde bu işi aracı parçalamak ve işe yarayacak parçaları satmak için yaparlar. Bir kısım araç hırsızları ise daha profesyonel bir yol izleyerek, çalınan aracın şase numarasını değiştirmek ve aracı sahte ruhsat düzenleyerek başkasına satmak için yaparlar. Bu yoldan haksız para kazanan araç hırsızları çoktur.

Aracı çalınan kişiler hemen durumu polise bildirirler ve polis kendi imkanları ile hemen bir araştırma işine girişir. Ancak araba hırsızlığı olaylarında çabuk olmak çok önemlidir.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nden alınan 2014 yılı verilerine göre, ülkemizde oto hırsızlığı işi neredeyse bir meslek haline gelmiş durumdadır. Ülkemizde bir günde ortalama 63 araç çalınmaktadır. Sadece İstanbul’da günde 26 araç çalınmaktadır. Ülke genelinde 2014 yılında 23 bin araç çalınmış ve bu araçların yüzde 67’si bulunmuştur. Bulunamayan araçların bir kısmının, motor ve şaşi numaraları değiştirildikten sonra sahte ruhsatlarla satıldığı sanılmaktadır. Bir kısmı ise parçalandıktan sonra ülke dışına çıkarılmakta ve orada satılmaktadır. İşin mali boyutuna bakılırsa araç hırsızlığından yılda 5 milyon TL civarında bir para kazanılmaktadır.

Bu yüzden özel dedektiflik büroları kendi imkanları ile polisin yetersiz kaldığı durumlarda bile çözüm bulabilmektedir.

Araç takibi ve başka herhangi bir özel dedektiflik hizmeti için, şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firmasına gelebilirsiniz. Şirketimiz her türlü özel dedektiflik ihtiyacını karşılayacak kadroya ve ekipmana sahiptir.