GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Antalya Konyaaltı Özel Dedektiflik Hizmetleri

Antalya Konyaaltı Özel Dedektiflik Hizmetleri

Ülkemizin İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’dan sonra beşinci büyük şehri Antalya’dır. Gittikçe de nüfusu artan Antalya’nın beşinci büyük ilçesi ise Konyaaltı’dır. Konyaaltı’nın 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 146 bindir. Son yıllarda nüfusu hızla artan ilçelerden biri olan Konyaaltı ilçesinde 2014 yılı verilerine göre, nüfus artış oranı son üç yıldır yüzde beşin üzerindedir.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, Akdeniz Bölgesi’nde Antalya dahil birçok il ve ilçede faaliyet göstermektedir. Bu çerçevede şirketimiz Konyaaltı ilçesinde çocuk arkadaşının araştırılması ve sosyal medya takibi hizmetlerinden, adres tesbiti ve eş takibi hizmetlerine kadar oldukça geniş bir alanda özel dedektiflik ve özel araştırma hizmetleri vermektedir.

Özel dedektiflik mesleği açısından bugün içinde olunan en büyük sıkıntı bir özel dedektiflik yasasının bugüne kadar çıkarılamamış olmasıdır. Buna rağmen şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, sorumluluk bilinci ile davranarak müşterilerine uluslararası kabul gören ilkeler doğrultusunda faaliyet hizmet vermektedir.

Şirketimiz bu anlamda talep eden kişilere kişiye özel dedektiflik hizmeleri de vermektedir. Delil toplama hizmetleri bunlardan biridir. Örneğin ayrılma noktasına gelmiş olan eşler, boşanma davası için mahkemeye başvurmadan önce delil toplamak isteyebilir. Aileler soy ağacının çıkarılmasına yönelik talepte bulunabilir. Eşlerden birinin aile birliğini korumaya yönelik araştırma istekleri olabilir. Velayet davası açılacaksa, önceden gerekli bilgi ve belgeleri toplamaya yönelik talepler olabilir. Bu tür talepler hep kişiye özel dedektiflik hizmetleri kapsamındadır, ancak sadece bu sayılan hizmetler ile sınırlı değildir. Kayıp kişilerin bulunmasına yönelik araştırma talepleri, tehdit ve şantaj olaylarına yönelik araştırma talepleri veya çocuk ve gençlerin sosyal çevrelerinin araştırılmasına yönelik talepler de olabilir.

Bu tür araştırmaların kişisel çabalarla yapılması kolay değildir. Özel dedektiflik büroları, bu arada şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, delil toplama hizmetlerini uzman bir kadro ile yerine getirmektedir. Bu tür faaliyetleri belli bir bilgi birikimi gerektirir, özellikle de yasal düzenlemeler konusunda bilgili olmak gerekir. Ayrıca doğal olarak özel dedektiflik tekniklerini bilmek de gerekir.

 

Şirketimiz sadece delil toplama hizmeti değil, ihtiyaç duyulacak her çeşit özel dedektiflik ve özel araştırma hizmetini vermektedir.

: