GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Antalya Kepez Özel Dedektiflik Hizmetleri

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ
Antalya Kepez Özel Dedektiflik Hizmetleri

Akdeniz Bölgesi’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya’nın nüfus bakımından en kalabalık ilçesi Kepez ilçesidir. İlçenin 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre nüfusu 471 bindir. Son yıllarda oldukça hızlı nüfus artışı yaşayan Kepez ilçesinde 2014 yılı nüfus artış oranı yüzde beşe yaklaşmıştır.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, Antalya’nın tüm ilçeleri gibi Kepez ilçesinde de eş takibi ve aldatılma takibi hizmetlerinden, adres tespiti ve araç takibi hizmetlerine kadar oldukça geniş bir yelpazede özel dedektiflik ve özel araştırma hizmetleri vermektedir.

Bu ilçemizde de, ülkemizin her yerinde olduğu gibi, en fazla eş takibi veya aldatılma takibi talep edilmektedir. Aldatılma, eşlerin birbirine olan güvenlerini yıkan ve insanların ruhlarında yara açan bir meseledir. Aldatma dürtüsünün altında birçok neden olabilir. Örneğin, merak duygusu, kızgınlık, meydan okuma, intikam duygusu, sıkıcı evlilik, eşe bağlanma başarısızlığı, sosyal statü edinmek, kıskançlık yaratarak ilgi çekmek. Bu nedenler daha sürüp gidebilir. Aslında bu sayılan aldatmaya neden olan durumlar, bir evlilik ilişkisinde mutlaka vardır. Ancak aldatmak, bunun gerçekleşen ifadesidir denebilir.

Çoğu zaman eşlerden biri ortada gerçek bir aldatma durumu olmasa bile sırf kıskançlık yüzünden veya kendilerini buna inandırdıkları için bir özel dedektiflik bürsosuna başvurarak eşin takip edilmesini talep ederler. Ancak faaliyetlerinde etik davranan özel dedektiflik büroları, bu arada şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, sadece şüpheye dayanan aldatılma takibi ve eş takibi hizmet taleplerini kabul etmemektedir.

Ülkemizde yaşanan aldatma olaylarına bakıldığında kadın eşler daha çok duygusal boşluğa düştükleri anlarda aldatmaya meyilli olmaktadır. Erkek eşler ise daha çok içgüdüsel olarak aldatmaktadır. Çok yanlış bir yaklaşım olsa da toplum olarak erkeğin aldatması daha anlaşılır kabul ediliyor. Bunda kadın eşin ekonomik bakımdan özgür olmaması etkili olabilir. Yakın bir zamanda sadakat üzerine yapılan bir araştırma sonuçlarına göre erkeklerin aldatma oranı yüzde 60, kadınların aldatma oranı yüzde 40’dır. Kadın eşin çalışma hayatına girmesi ile bu oranın birbirine yaklaştığı görülmektedir. Bu yüzden kadın eşler özel dedektiflik bürolarına daha fazla gelmektedir.

Eş takibi veya aldatılma takibi dahil ihtiyaç duyulacak her türlü özel dedektiflik hizmetleri için, şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firmasına gelebilirsiniz. Şirketimiz eğitimli ve deneyimli özel dedektifler ile hizmet vermektedir.