GTranslate

Turkish Arabic English French German Italian Russian

Antalya Alanya Özel Dedektiflik Hizmetleri

Antalya Alanya Özel Dedektiflik Hizmetleri

Ülkemizin en güzel turistik ilçelerinden biri de Akdeniz Bölgesi’nde Antalya’ya bağlı olan Alanya ilçesidir. Alanya, Antalya’nın nüfus bakımından üçüncü büyük ilçesidir. 2014 nüfus sayımı sonuçlarına göre ilçenin nüfusu 285 bindir. Son yıllarda nüfus artış hızında inişler çıkışlar olsa da Alanya ilçesinde 2014 yılı nüfus artış oranı yüzde üç civarındadır.

Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, Antalya’nın diğer ilçelerinde olduğu gibi Alanya ilçesinde de araç takibi ve öğrenci takibi hizmetlerinden, iş ortağı takibi veya personel takibi hizmetlerine kadar oldukça geniş bir yelpazede özel dedektiflik ve özel araştırma hizmetleri vermektedir.

Özellikle turistik tesislerin çok yoğun olduğu Alanya’da bu tesisler işe alacakları elemanların seçiminde oldukça hassas davranmak zorundadırlar. Özel dedektiflik bürolarından personel araştırma hizmeti, bu bölgede çok fazla talep görmektedir. Şirketimiz bu faaliyetleri sırasında Özel Dedektifler Derneği tarafından belirlenen ilkelere uygun hizmet vermektedir.

Bu tesisler her ne kadar kendi imkanları ile eleman seçimi yapabiliyor olsalar da özellikle kilit konumdaki personelin seçimi konusunda özel dedektiflik bürolarına güvenmektedir. Gerek verim alamadıkları personelin değiştirilmesi sırasında gerekse büyüme stratejileri paralelinde işe yeni alınacak personelin seçimi sırasında, işe yeni alınacak personelin çok iyi araştırılması gerekmektedir. Bu yüzden özel dedektiflik bürolarına başvurarak, personel araştırma hizmeti talep ederler.

İşyerlerinin, yanlarında çalışan elemanların veya işe alacakları yeni elemanların, doğru bilgi verip vermediklerini tam olarak bilmeleri mümkün değildir. Verilen bilgiler doğru değilse bundan işveren zarar görecektir. Yanlış ve geçrsiz bilgiye dayanarak işe alınacak bir eleman, belki firmaya zarar vermek isteyen biri de olabilir. Birçok insan da iş bulamama endişesi ile daha önce çalıştığı yerler hakkında yalan yanlış bilgi verebilir. Özel dedektiflik büroları, kendilerinden talep edilmesi halinde, iş başvurusu yapan kişilerin gösterdikleri özgeçmiş (CV) bilgilerinin tamamını araştırır ve doğru veya yanlış olduğunu ortaya koyarlar.

 

Şirketimiz ödel dedektifleri de bu anlamda en hızlı ve güvenilir hizmeti vermektedir. Şirketimiz TK Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, personel araştırma hizmeti yaınnda diğer bütün özel dedektiflik hizmetlerini de titizlikle yerine getirmektedir.

: